МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Шо му фали ?

+2
Александра
zbunet
6 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Чет Aвг 18 2011, 00:33

Romanticna poezija i muzika odat gore, no sto odi dole? zbunet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by keti Чет Aвг 18 2011, 08:09

Ништо не му фали...супер си е тој... kez guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Вто Сеп 06 2011, 00:18

Колку повеќе жени си имал, толку побрзо ќе ти здосадат и ќе почнеш да сакаш и машки kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Кидман Вто Сеп 06 2011, 01:09

abe vazno da ima druzba Шо му фали ? - Page 3 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Пет Сеп 23 2011, 11:02

Не постои поголем машки страв од каков ќе се покаже од како таа ќе реши да му се подаде kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by the nurse Пет Сеп 23 2011, 18:27

Смешно,но и храбро да се признае smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Сре Окт 19 2011, 18:44

Стари рани знаат да болат кога се менува времето. А што е со љубовните рани? misli
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by the nurse Сре Окт 19 2011, 18:58

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Тото Пет Окт 21 2011, 01:13

Што и фали?

И јас истото ја прашувам: „Што ти фали ма (?) кога ме имаш мене?“. А таа ме погледнува како да ми фали даска. ... и бла,бла, бла..

Доста фалење, ај на спиење Шо му фали ? - Page 3 322557
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Саб Окт 22 2011, 12:12

Greskata kaj Romeo bese oti ne bese Rambo kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Кидман Пет Окт 28 2011, 21:39

Ме кара дека не сум била умна
е ја му велам, кој си вика, за себе си вика Шо му фали ? - Page 3 751804
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Нед Фед 05 2012, 00:05

Некој бара една за да ги заборави другите, а некој бара други за да ја заборави едната kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Кидман Нед Фед 05 2012, 15:20

охохооооо множина
машала!!! Шо му фали ? - Page 3 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Нед Фед 05 2012, 18:13

Vo mnozina se naoga sredina kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Кидман Нед Фед 05 2012, 20:03

ako cedo, ako
Шо му фали ? - Page 3 919578
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty а и башка...

Пишување by Кидман Нед Фед 05 2012, 20:10

Шо му фали ? - Page 3 418597_379917838688484_268038566543079_1650059_277337628_n
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Нед Фед 05 2012, 21:01

Mislam deka se predimenziniraat tie raboti zatoa sto sekoj e prolazen vo segasni uslovi na sirok izbor bez ogranicuvanja smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Кидман Нед Фед 05 2012, 22:02

ma kakvi
toa se univerzalni vistini
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Саб Мар 10 2012, 17:23

Каков однос сте имале такво ќе биде и паметењето smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Александра Саб Мар 10 2012, 23:50

месо и играчки
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Александра Сре Мар 14 2012, 00:46

му фали истото што и мене ми фали во неговите очи - тоа што сум била.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by keti Сре Мар 14 2012, 01:11

Има нешто и во тоа што го велиш...dalas2no... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Сре Мар 14 2012, 02:25

pisi Чек ја ова, многу изнакажавте zakacko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by keti Пет Мар 30 2012, 13:31

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by zbunet Саб Ное 03 2012, 15:15

Додека беше, е’ беше, ама после за него веќе немаше smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Шо му фали ? - Page 3 Empty Re: Шо му фали ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот