МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

+4
trpe
the nurse
zbunet
Кидман
8 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Нед Јан 16 2011, 22:06

Порано викав не сакам,потоа не можам ...сега не смеам.
Се плашам дека кога ќе се затопли ќе отидам да седнам со кафето надвор со пушачите affraid
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Саб Фед 05 2011, 19:31

Во последно време многу добивам комплименти од... жени.
Не знам дали да се загрижам?
kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра Сре Фед 16 2011, 23:59

Во последно време, се појавуваат „заостанати долгови“ за кои не сум знаела lut
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра Пон Мар 07 2011, 00:39

ме победи мрзата, а ќе одев на маскенбал

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQqgov59lpxG5Ho1BK3EQFQ3CBpVEKOQyYrN1VCczb-oejaIhi_
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by the nurse Вто Апр 12 2011, 19:58

Изгубив една леќа,сега сум нон-стоп со наочари...
и ми кажаа дека баш личам на сестрата од сликава... iznenad
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Саб Апр 30 2011, 13:48

Палам последна цигара пред да ме стрелаат. Во мене вперени нишани, гледам кон птиците и им се восхитувам, се сеќавам на сите оние кои не успеав да им кажам дека ги сакам, а сега е толку доцна. Збогум свету ! smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра Саб Апр 30 2011, 15:00

добро е, тука си! нешто пукна, а ние се исплашивме. ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 104553
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Саб Jул 09 2011, 17:36

Mi se losi od delaci na opsirni soveti koi i malo dete gi znae. Kako dete koga recitira stihotvorba, pa da se pofali oti ja naucilo napamet kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра Нед Jул 10 2011, 20:11

велат дека цел месец ќе биде пеколно жешко ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcSUhygtdyoj7eNc0A7K6DkD5PRSP9jzBn9VTMOIKC6s9LN2JT7m
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Нед Сеп 04 2011, 02:01

да реновираш купатило е вистински пеин-ин-ди-ес при што две недели немаш wc шоља.
Ем.... Ќе ти се испокршат сите нокти, а ти не можеш ништо да сториш околу тоа ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 634807
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра Нед Сеп 04 2011, 10:55

eee, ama potoa perverzna

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Couple-toilet
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Нед Сеп 04 2011, 11:34

Valjda ke ni' dae po edno krugce da svrtime kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Тото Пон Сеп 12 2011, 23:59

кети ја нема tazen
пак ги крстари грчките острови? zbunet
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Кидман Вто Сеп 13 2011, 12:18

moze se zaljubila vo nekoj Grk? ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 497844
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Нед Окт 16 2011, 09:37

Сега се модерни Кул фаци - намрштени, а кул на нашки значи К .. Значи фацата треба да личи на К . . за да биде модерна kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Александра Нед Окт 16 2011, 10:59

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 538444

на пример?
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Нед Ное 13 2011, 22:58

Koj rano rani od trite podolgoto go grabi kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by trpe Саб Ное 26 2011, 16:20

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Вто Дек 27 2011, 12:06

Уморен сум од планови кои не ми се уклапаат у иднината smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by trpe Вто Јан 31 2012, 14:26

Ова постојано ми се случува ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 15785

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Слика на две голи плавуши со големи балони

Пишување by trpe Вто Фед 07 2012, 10:20

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by zbunet Сре Мај 01 2013, 10:12

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 935534_427081137388404_1361261222_n
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ? - Page 3 Empty Re: ШО ЌЕ СЕ ПОЖАЛИТЕ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот