МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зошто немате секс

+3
the nurse
keti
zbunet
7 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Зошто немате секс Empty Зошто немате секс ?

Пишување by zbunet Пет Сеп 03 2010, 11:51

Признај ! Зошто немате секс 79941
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by keti Пет Сеп 03 2010, 12:01

Ме фати во тесно...ама не признавам... kez
Знеш како велат „Оној кој признава пола му се додава“....наместо пола му се опростува... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by keti Пет Сеп 03 2010, 12:02

Ај сега ти признај... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet Пет Сеп 03 2010, 12:11

Nemav vcera, zavcera... Зошто немате секс 497844
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by keti Пет Сеп 03 2010, 12:14

Каде е крајот на трите точки kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet Пет Сеп 03 2010, 12:26

Kaj nadezta Зошто немате секс 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by keti Пет Сеп 03 2010, 13:28

Добар одговор, нема што...
Се јави проблем со интернетот, а тоа значи дека време е да ја напуштам темата... kez guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet Пет Сеп 03 2010, 14:06

Znaci jas ne treba da bidam na niedna tema zatoa sto celo vreme imam problemi so internet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by the nurse Пет Сеп 03 2010, 14:42

kez Јас си кажав во друга тема,зошто немам...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by Александра Пет Сеп 03 2010, 14:51

ааааа muva значи секој што ќе влезе низ оваа врата автоматски признава дека нема . . . pile
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet Пет Сеп 03 2010, 15:17

Зошто немате секс 15785 Зошто немате секс Huh10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by Кидман Пет Сеп 03 2010, 15:27

dalas2no напиша:ааааа muva значи секој што ќе влезе низ оваа врата автоматски признава дека нема . . . pile


Зошто немате секс 686866 Зошто немате секс 686866 Зошто немате секс 686866
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by Кидман Пет Сеп 03 2010, 15:28

Зошто немате секс 686866
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by trpe Пет Сеп 03 2010, 17:13

А не!!! Зошто немате секс Emot6710Јас не си ја расипувам петката! Се измачив додека ја добив, па сега уште и да си ја расипам оценката Зошто немате секс 652810
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by keti Пет Сеп 03 2010, 19:03

Не се признава Трпе...сигурно прочита малку погоре кој влегуваат низ оваа врата...ти се расипа оценката... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet Пет Сеп 03 2010, 20:58

Пазете, стегнете се оти после ќе полагате усно Зошто немате секс 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by the nurse Пет Сеп 03 2010, 22:26

Кај кој професор? kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 13:12

Брат и’ на Пипи Долгиот чорап... Пепе долгиот Зошто немате секс 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by keti Саб Сеп 04 2010, 13:46

Ако си го научиш материјалот убаво, па и не е толку важен професорот...ќе пиши една петка kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 13:51

Да, овие па одма да бркаат врски Зошто немате секс 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by keti Саб Сеп 04 2010, 13:52

kez guska guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by the nurse Саб Сеп 04 2010, 15:00

kez Страв ми е од професорот,сакам да одложам ...ако може trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 15:05

Ќе повторуваш година да видиш кај имаш грешено, учи дете. учи
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by the nurse Саб Сеп 04 2010, 15:15

Јас да повторувам,што сум била првенец...ќе видиш ти neumen
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Зошто немате секс

Пишување by Кидман Вто Сеп 28 2010, 18:09

Кети рече,
,,Темата можеби треба да биде „Зошто немате секс?„ па да се кажуваат разни причини и да се даваат совети...
А за да се има секс, не е потребна посебна причина... доволно е да се одбере правиот момент... ,,

и во право е
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Зошто немате секс Empty Re: Зошто немате секс

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот