МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој си ти ?

+5
Кидман
keti
the nurse
Александра
zbunet
9 posters

Страна 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Кој си ти ? Empty Кој си ти ?

Пишување by zbunet Вто Сеп 28 2010, 20:54

И што си мислиш за себе ние што не знаеме ? А сакаш да знаеме. Кој си ти ? 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Вто Сеп 28 2010, 21:40

Јас сум мирно гревче и затоа сум често злоупотребуван оти квантитетот на толеранцијата кај мене е огромен. Никогаш не повишувам глас, дури шепотам, никогаш не пцујам. Немам жолти минути и дури не знам што се Кој си ти ? 539282
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Александра Вто Сеп 28 2010, 22:37

jas sum atraktivna prirodna crvenokosa, redovno posetuvam javni manifestacii i poradi toa moram da posvetuvam mnogu vnimanie na izgledot pa nemam vreme za domakinlaci i ottuka moite `mrzlivi` recepti. lesno se nerviram i pcujam (kulturno!). mislam deka od edna crvenkosa poveke i ne treba da se ocekuva. Кој си ти ? 539282
toa sto lugeto ne go znaat za mene e deka vo ranata mladost razmisluvav da stanam kalugerka Кој си ти ? 301497
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Сре Сеп 29 2010, 00:12

Јас сум........... е не можам,одма ми се лоши(имам страв од јавен настап) affraid Кој ме знае,ме трпи! Кој си ти ? 539282П.С.Во рана младост сакав да работам во ,,Гринпис,, или ,,Доктори без граници,,.Сериозно!


Последната промена е направена од hot nurse на Сре Сеп 29 2010, 00:17. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Сре Сеп 29 2010, 00:14

Не знам која сум...секој ме гледа на свој начин и зема дел од мене...а можеби и јас му дозволувам...кој ќе го знае тоа...изгледа само бог...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман Сре Сеп 29 2010, 22:51

ја убивам куртоазијата
со молчење Кој си ти ? 77765
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Сре Сеп 29 2010, 23:21

Никад не зборам гадни работи, никад немам прднато, а не ни знам што е тоа ждригање. Секогаш внимавам што ќе кажам и дури се чудам кога некој на својата ќе и рече „ Кокошка “ или нешто слично. Како не му е страм !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман Чет Сеп 30 2010, 00:07

ѓубриња! Кој си ти ? 762431
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by trpe Чет Сеп 30 2010, 17:03

Јас сум нај.... нај....нај....нај....нај....нај....нај....нај.... и уште нај...нај....нај...нај...нај....нај...нај....имам нај...нај....нај...нај...нај...нај....и се' кај мене е нај...нај...нај...нај...нај...нај.... Кој си ти ? 762431
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Александра Чет Сеп 30 2010, 17:11

најисцрпен опис што сум го прочитала досега Кој си ти ? 104553
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Чет Сеп 30 2010, 17:53

Me iscrpi duri Кој си ти ? 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман Саб Окт 02 2010, 16:53

Трпе и да знаеш дека си Кој си ти ? 125943
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман Сре Окт 06 2010, 17:57

САМО на тие што ги почитувам им кажувам работи кои не сакаат да ги чујат
за другите ич не ми е гајле
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Сре Окт 06 2010, 18:21

А зошто им ги кажуваш кога не сакаат да ги чујат?...Тоа е исто како да не си им ги кажала... Кој си ти ? 104553
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Чет Окт 07 2010, 07:54

Кого сакам ... Кој си ти ? 539282
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман Чет Окт 07 2010, 16:36

Кој си ти ? 105662
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Чет Окт 07 2010, 17:41

Син ми на мајка ми и пуштил ,,Мекици,,да и го покажел аватарот мој,а баба:-Па,личи!(бре,бре...мајка) Кој си ти ? 151405 Глумица беше оваа нели?Абе,цел Холивуд се собрале!-дофрла маж ми. Ќе види он! Кој си ти ? 762431
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Чет Окт 07 2010, 20:21

Кој си ти ? 301497
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Чет Окт 07 2010, 20:22

Кидман напиша:Кој си ти ? 105662


Kondukter ? Кој си ти ? 497844
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман Чет Окт 07 2010, 21:57

абе ... не е тоа свирче, туку mp4
(кондуктер еден шо си ми ти...)
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Чет Окт 07 2010, 22:33

Aaa, kondukter so 4 - ti razred bounce
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Чет Окт 07 2010, 23:26

Јас сум човек, кој ги сака луѓето...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Александра Пет Окт 08 2010, 03:09

ja sam mala garava, crna tvoja ciganka Кој си ти ? 104553

Кој си ти ? Images?q=tbn:ANd9GcRuZDh0pI-KAZyMhzM1Q-XVznTEPxBEjOET-Te5fcjrp6G-h3g&t=1&usg=__OYFwpcL0BhjyxSMaf-sMLPEmazo=

Кој си ти ? Images%3Fq%3Dgipsy%2Bwoman%26um%3D1%26hl%3Den%26biw%3D1024%26bih%3D604%26tbs%3Disch:10%2C1596&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=707&vpy=288&dur=1684&hovh=183&hovw=276&tx=155&ty=129&ei=wG6uTIjZE9HIswadxqzQDQ&oei=om6uTJLQOo6Vswa9uZmADQ&esq=4&page=4&ndsp=17&ved=1t:429,r:16,s:55&biw=1024&bih=604
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Пет Окт 08 2010, 08:47

paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by trpe Пет Окт 08 2010, 12:06

Јас сум Трпе Кој си ти ? 762431
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот