МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој си ти ?

+5
Кидман
keti
the nurse
Александра
zbunet
9 posters

Страна 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Саб Јун 11 2011, 20:37

ВИНОТО Е СИЛНО, КРАЛОТ Е ПОСИЛЕН, ЖЕНИТЕ СЕ УШТЕ ПОСИЛНИ...НО ВИСТИНАТА ЌЕ ГИ ПОБЕДИ СИТЕ... backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Вто Јун 14 2011, 08:32

Јас сум Кети... А кој си ти што ме прашуваш? kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Нед Јун 19 2011, 12:30

Kako navistina se stanuva dobar covek? Zbogati se i potoa razdeli go celoto bogatstvo na siromasnite kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Пон Јун 20 2011, 00:11

Мудроста е најголемото богатство кое можеш да го имаш...а ако успееш таа мудрост да ја разделиш на сите луѓе, тогаш си навистина добар човек... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Вто Јун 21 2011, 09:52

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Пет Јун 24 2011, 19:31

hot nurse напиша:Ne se falete sami...dozvolete toa nekoj drug da go napravi smesko

ЈАС СЕКОГАШ ЈА КАЖУВАМ ВИСТИНАТА...А ТИ...ЗОШТО СЕ КРИЕШ И ЗОШТО НЕ СИ ГО ОТКРИЕШ СВОЕТО ВИСТИНСКО ЛИЦЕ?...АЈДЕ, ИСПОВЕДАЈ СЕ СЕГА.... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Александра Чет Јун 30 2011, 21:58

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Пет Jул 01 2011, 18:50

palce Кој си ти ? - Page 6 Cinema_f_7
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Пет Jул 01 2011, 21:03

Она што мене ми припаѓа само ќе си дојде...A ако не дојде, тогаш јас сама ќе си го земам, зошто сепак мене ми било дадено... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Саб Jул 02 2011, 10:46

Оној кој е голем често е несфатен и тешко го примаат kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Саб Jул 02 2011, 15:22

Јас сум БОГ на земјата... smeenje
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Нед Jул 03 2011, 00:34

Јас сум реинкарнација на Константин...оној вистинскиот цар на земјата...Секој кој се претставува како таков во денешно време како на пр. Константин Кајшаров е мојот слуга... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Нед Jул 03 2011, 11:20

О’ Константинка
se klanja
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Нед Jул 03 2011, 11:33

Јас сум Кети... trepka ...и немој да се зезаш со мене... trepka
Сепак благодарам што ми помогна да се ослободам од илузијата која некој цел живот ми ја наметнува за да ме злоупотреби за своите лоши цели... backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Нед Jул 03 2011, 11:35

Малку има фини луѓе, значи имаш многу работа kez backa
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Нед Jул 03 2011, 11:38

Некој рече дека не е тешко тоа што мора да се стори... kez guska backa
Ај, Збунет, Збунет што би јас без тебе... kez ...нема кој да ме збунува цело време за да ме освести... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Сре Jул 06 2011, 08:42

Ne deka sum mnogu dobar, no ima i mnogu polosi od mene kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Сре Jул 06 2011, 12:06

Супер си ти...ама не се фали... kez guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Сре Jул 06 2011, 16:50

Ја сум магнет за негативна енергија и така ги усреќувам тие околу мене да не ги фати некој малер. Како малеробран сум kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Сре Jул 06 2011, 23:12

Јас сум среќа и секој кој ќе го подржам во своите дела е среќен...А јас ги сакам сите луѓе на оваа планета и на сите му посакувам се' најдобро, а посебно тебе Зоран, зошто ти ми го виде моето срце, секогаш ми помагаше кога ми беше најтешко и ми извлече од сенката која со векови ме пратеше...Ми ја даде слободата и ти благодарам од срце...
zaljub guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Чет Jул 21 2011, 16:19

Tocno deka ne sme sovrseni i si imame mani, ama pa od nas poarni nema kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Чет Jул 21 2011, 21:46

Збунет, сега сум сигурна дека си ти мојот заштитник...и...смени ја таа слика од аватарот... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Пет Jул 29 2011, 15:28

Дојдов, видов, ништо не направив оти само гледав како другите прават kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Нед Jул 31 2011, 01:19

Изгледа треба неколку пати да повторам дека јас сум Кети...и многу си го сакам и телото и ликот и името кое ми го дарил Бог... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Пон Aвг 08 2011, 18:11

Единствена личност која ме смета за нешто посебно е Кети, не обично посебно туку надпосебно ...само што мисли дека сум некој друг и не сака да прифати дека сум цело време тој кој кажувам дека сум kez guska backa
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 6 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот