МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој си ти ?

+5
Кидман
keti
the nurse
Александра
zbunet
9 posters

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Пет Окт 08 2010, 20:17

Не си ти Трпе, туку ти си Збунет...или Збунет е Трпе, или Трпе е Збунет...Како и да е, сепак тоа е една личност... Кој си ти ? - Page 2 104553
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Пет Окт 08 2010, 20:18

Прашање е кој е Александар???
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман Пет Окт 08 2010, 20:24

keti напиша:Не си ти Трпе, туку ти си Збунет...или Збунет е Трпе, или Трпе е Збунет...Како и да е, сепак тоа е една личност... Кој си ти ? - Page 2 104553

Кој си ти ? - Page 2 497844
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман Пет Окт 08 2010, 20:25

jas sum Keti Кој си ти ? - Page 2 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Пет Окт 08 2010, 20:46

Немам толку време да бидам и Трпе. Тоа би значело да се залепам за компјутер и да не станувам Кој си ти ? - Page 2 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман Пет Окт 08 2010, 20:48

јас сум Трпе Кој си ти ? - Page 2 695411
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Александра Пет Окт 08 2010, 22:19

I`m Bond. James Bond.

Кој си ти ? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRgeWZmKaOlQE6WZDEL_U3lVl2mKS32dRWF2Tqxh-WsKfgtHDI&t=1&usg=__w0TmHQJvRbVLXSLxAFCotG-r0Zw=
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by trpe Саб Окт 09 2010, 10:29

Кидман напиша:јас сум Трпе Кој си ти ? - Page 2 695411

Лажеш!!! Кој си ти ? - Page 2 24135 Само јас можам да бидам Трпе и никој друг, слушна? Кој си ти ? - Page 2 15785 И да знаеш: Кој лаже, тој и краде и спие во луксузна куќа!!!


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Саб Окт 09 2010, 10:35

А кој е „ТОЈ“ што не прави збунети и не знаеме кој сме???
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Саб Окт 09 2010, 18:18

Jas sum nurse Betty,a sakav da bidam D-r Pattch Adams vinozito Sakam da gi pravam lugeto srecni!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Саб Окт 09 2010, 19:35

Кај шут па и бодам, кај сум крив уште и правда барам Кој си ти ? - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман Саб Окт 09 2010, 20:22

Кој си ти ? - Page 2 301497 ova mi se dopadna
bas e smesno
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман Саб Окт 09 2010, 20:25

Кој си ти ? - Page 2 Matrix_19 е овде сум сликана летоска кога имаше јако сонце

хихихих.... Кој си ти ? - Page 2 33841
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Саб Окт 09 2010, 20:53

Кидман напиша:Кој си ти ? - Page 2 301497 ova mi se dopadna
bas e smesno


E ne e smesno tuku sega trebase da vikas "Ne, ne, aren si ti, poaren od tebe nema", a ne da se smeees bezveza Кој си ти ? - Page 2 15785
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Саб Окт 09 2010, 22:22

E pa,ti ako ne si iznafalen ovde,ne znam koj e! kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Саб Окт 09 2010, 22:25

Епа малку ми е flower
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман Саб Окт 09 2010, 22:26

кажи му Хоти, више исав да се немало
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Саб Окт 09 2010, 22:30

paga smea Малку ти е?За повеќе,дома.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Саб Окт 09 2010, 22:38

Си сакам, си сакам bounce
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Саб Окт 09 2010, 22:39

Кој си сака ,си скака bounce
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Саб Окт 09 2010, 22:43

Кој си ти ? - Page 2 Sofasa10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Саб Окт 09 2010, 22:45

paga smeaМногу прашина креваш,сигурно...а за друго не знам.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Чет Окт 21 2010, 19:03

Во наше време имаше предмет “ Домаќинство “ и имав 5-ка. Кој си ти ? - Page 2 539282
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Чет Окт 21 2010, 19:06

Е добро де,имав и јас и си ја задржав 5-ката. flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Чет Окт 21 2010, 19:17

Никогаш не сум имал повеќе од една Кој си ти ? - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 2 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот