МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кој си ти ?

+5
Кидман
keti
the nurse
Александра
zbunet
9 posters

Страна 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by trpe Чет Дек 16 2010, 14:24

Кој си ти ? - Page 4 Hogar3
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Сре Дек 29 2010, 20:22

Кој си ти ? - Page 4 Jeroni10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Сре Дек 29 2010, 20:50

Не знам дали е ова Бик који седи или Џеронимо кој се спрема да... ajde be
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Сре Дек 29 2010, 20:55

Toj, sto se sprema kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Сре Дек 29 2010, 22:07

Сакам да прашам зошто земал пушка човекот, кого брани? Кој си ти ? - Page 4 897446
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by ?????? Пон Јан 03 2011, 17:27

јас сум тоа што сум е тоа сум јас Кој си ти ? - Page 4 79941

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Вто Јан 25 2011, 20:36

Ти си оној кога си тврдоглав, останатото само им го правиш ќефот на другите.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by fragola Вто Јан 25 2011, 22:40

Izguben slucaj. Кој си ти ? - Page 4 634807
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Чет Јан 27 2011, 16:57

Кој си ти ? - Page 4 2u110
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Чет Јан 27 2011, 17:18

paga smea
Кога си доволно возрасен да имаш лична карта...знаеш и кој си ти!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Александра Нед Јан 30 2011, 16:17

кога ќе ги оставам вака Кој си ти ? - Page 4 Zbunje10

луѓето обично не се на чисто дали сум дрска, храбра или само будалеста.

може да сум било што од тоа - зависи кој и што си ти Кој си ти ? - Page 4 Ruka10
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by doc holliday Нед Јан 30 2011, 17:51

Јас сум човекот од Џорџијадојдов тивко и влегов во легенда...
doc holliday
doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Вто Фед 01 2011, 10:38

Поздрав до doc holliday и добредојде...guska
А каде замина Трпе?... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Саб Фед 19 2011, 16:08

Ти си главниот глумец во твојот филм чиј жанр сам го бираш.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by the nurse Нед Фед 20 2011, 19:59

zbunet напиша:Ти си главниот глумец во твојот филм чиј жанр сам го бираш.

Да,ти си главниот глумец... kez но,од режисерот и продукцијата зависи дали ќе живееш во ремек-дело или во некој ,,бљак,,филм. guska
Но,некогаш се случува да излезе ремек-дело и од мала,неамбициозна продукција...и обратно. zbunet
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Нед Фед 20 2011, 20:23

kez palce
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Нед Мар 06 2011, 21:46

Ти си факт често претворуван во фикција
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Кидман Нед Мар 06 2011, 22:37

zbunet напиша:Ти си факт често претворуван во фикција


smesko super e ova
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Александра Нед Мар 06 2011, 23:52

ти си тој што му дава смисол на групниот портрет на случајните минувачи низ твојот живот
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Пон Мар 14 2011, 18:55

Мораш прво да ги сфатиш другите за да се сфатиш себе оти кога гледаш во себе само слепило добиваш.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Саб Мар 26 2011, 00:26

Кој си ти Збунет?
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Саб Мар 26 2011, 21:12

Ja sum svetilnik za angeli smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by keti Нед Мар 27 2011, 14:38

Ако си ти светилник за ангелите...тогаш...кое е твоето име???
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Тото Нед Мар 27 2011, 15:40

Ламбе Ангелов? Кој си ти ? - Page 4 897446
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by zbunet Нед Мар 27 2011, 16:33

smeenje
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кој си ти ? - Page 4 Empty Re: Кој си ти ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот