МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Убави мисли

+4
the nurse
alisa
zbunet
Кидман
8 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by zbunet Сре Jул 06 2011, 16:44

Колку повеќе ќе рашириш толку повеќе ќе се знае за тебе kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by keti Сре Jул 06 2011, 23:18

Љубовта е насекаде околу нас и треба само да го отвориме нашето срце и таа целосно да не исполни и не направи среќни луѓе...Радувајте се луѓе и уживајте во животот, зошто животот е убав за онои кои знаат да уживаат во него... trepka
Ве сакам мекичари ...вие сте најдобри... backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by zbunet Пон Aвг 08 2011, 09:17

Пријателот е спитомен волк, но понекогаш нагоните ќе го надвладеат kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by the nurse Пон Aвг 08 2011, 11:36

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by zbunet Пон Сеп 05 2011, 10:25

Убава мисла е онаа која ќе ти ги развлече двете страни од усните до ушите kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by Кидман Пон Сеп 05 2011, 13:05

Убава мисла е на пример, - Во фрижидер имам кокосови коцки. мх...мх.мммх... Убави мисли - Page 3 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by zbunet Саб Окт 01 2011, 19:26

Навечер извади ги ножевите кои ти се забиени во грб оти ќе ти сметаат да заспиеш kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by the nurse Нед Окт 09 2011, 12:27

‎''Ništa živ čovek ne može izgubiti što mu jedno proleće ne bi moglo povratiti,
niti može biti čovek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša leči zaboravom i zemlja obnavlja prolećem.''Ivo Andric
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by zbunet Вто Окт 25 2011, 15:51

Простувај, затоа што тоа се деца од неуспешни абортуси kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by the nurse Чет Ное 17 2011, 19:39

Zivej go denot,najdobro sto mozes smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by zbunet Чет Ное 17 2011, 20:35

Помеѓу “ најдобро“ и “тоа кое го можам“ има голема дистанца kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by Александра Чет Ное 17 2011, 22:32

hot nurse напиша:Zivej go denot,najdobro sto mozes Убави мисли - Page 3 151405

на пример,
направи му смешна фаца на мрсулавото детуле во автобусот што зјапа во тебе испитувачки (или тапо) преку рамото на мајка му,
ако се насмее - доста ти е за еден ден Убави мисли - Page 3 151405
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by zbunet Саб Јун 02 2012, 11:20

Несреќата е само твоја, а среќата би требало да ја делиш со нив - мислам дека така мислат smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by the nurse Саб Јун 02 2012, 13:11

Убави мисли - Page 3 543428_380321855323168_269352256420129_1255132_1464321699_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by the nurse Пет Сеп 07 2012, 15:04

Убави мисли - Page 3 551942_462071320481554_641504822_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by Тото Сре Ное 21 2012, 20:58

еве токму сега ми помина низ глава една убава ... мисла
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by zbunet Нед Јан 06 2013, 13:17

Убава мисла доаѓа кога ќе помине без проблеми kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by keti Вто Фед 26 2013, 02:01

Кидман напиша: Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već
srećni.
Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide.


Dusan Radovic

Немам коментар! ... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by Тото Вто Aвг 20 2013, 23:15

Убави мисли - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcSbS37jhTwvRC2mJ-L5-saGGKLWGelmLf7vWdktLd8K6LC77zzS
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by Александра Вто Aвг 20 2013, 23:17

Убави мисли - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcSXhkHll8czPda96ccPl-OaRUZtHTyUnyKzFJsqzizWKRHpCTbQmA Не кажувам што мислам, ама - убаво е jazik
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Убави мисли - Page 3 Empty Re: Убави мисли

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот