МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што е несреќа?

+2
Александра
keti
6 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Што е несреќа? - Page 2 Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by the nurse Пет Апр 29 2011, 11:35

Што е несреќа? - Page 2 ShitHappens1
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? - Page 2 Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by zbunet Саб Апр 30 2011, 13:11

Проблем е кога живееш во просечни околности, а ти не си тако kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? - Page 2 Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by the nurse Пет Мај 06 2011, 23:34

Џабе ти е да си ,,мачка,, ако имаш кучешки живот. jazik
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? - Page 2 Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by zbunet Нед Мај 08 2011, 23:20

Za onoj koj zivee vo oteznati uslovi predviden e benificiran zivoten staz iznenad
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? - Page 2 Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by trpe Пон Мај 09 2011, 13:24

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? - Page 2 Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by trpe Пет Мај 27 2011, 15:31

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? - Page 2 Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by zbunet Вто Aвг 16 2011, 14:22

Ако си паметен и животот си го олеснуваш заради тоа, а околу тебе неписмени и глупи, живеат потешко и ќе те мразат затоа што и тебе не ти е тешко како ним kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? - Page 2 Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by Александра Вто Aвг 16 2011, 15:35

од што се јадеш поради тоа што го немаш, да заборавиш да се радуваш на тоа што го имаш
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? - Page 2 Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by zbunet Вто Ное 06 2012, 12:13

Poveke sme okupirani so toa sto posledno sme zagubile od kolku so toa sto sme dobile kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што е несреќа? - Page 2 Empty Re: Што е несреќа?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот