МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Љубов и опсесија

+2
the nurse
fragola
6 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse Нед Сеп 11 2011, 17:20

Uste te lazat vonzemjanite? kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by Александра Нед Сеп 11 2011, 22:54

само оние кои не се сакаат себе си се опседнати со љубовта кон некој си таму jazik

Љубов и опсесија - Page 2 Lovepuppet
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Нед Сеп 11 2011, 22:57

jazik
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by Александра Нед Сеп 11 2011, 23:12

kuti
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse Пон Сеп 19 2011, 00:08

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Чет Сеп 22 2011, 01:06

Кога има изненадување очите широко се отвараат заради тоа што ќе го прими kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse Пет Сеп 23 2011, 00:19Последната промена е направена од hot nurse на Пет Сеп 23 2011, 18:20. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Вто Окт 18 2011, 14:51

Фали ја нејзината љубов ако не ти е доволна, ќе и’ годи и ќе се труди да ја задржи сликата која ја имаш створено за неа kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by the nurse Сре Окт 19 2011, 16:00

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Сре Фед 22 2012, 13:40

Не се потресувај ако се занесува kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by Александра Сре Мар 14 2012, 00:40

колку патетично звучи кога загрозениот во врската ќе рече „никој нема да те сака повеќе од мене“ - немаш желба ни да го сожалуваш. ако гледаш од страна сам на себе си изгледаш бездушен, а всушност си беспомошен исто колку и тој што плаче - тоа што нему му треба, ти се потрошило Љубов и опсесија - Page 2 634807
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Саб Јун 02 2012, 11:12

Moeto srce cuka za taa sto ja sakam, a taa cuvstvuva kako vo nea cukam kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by keti Вто Фед 26 2013, 02:07

fragola напиша:Која е разликата...дали се нераздвојни едно од друго или...објаснете ми?! Љубов и опсесија - Page 2 396736

Е па вака fragola: Ако ги одвојиш точкиците од зборот се раздвојни, а во обратниот случај се нераздвојни! ... Сега бирај си што ти е драго! ... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by keti Вто Фед 26 2013, 02:08

Мене ми е драго да се заедно и зато не правам разлика! ... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by Александра Пон Мар 18 2013, 12:11

љубов и опсесија = ФБ kez
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Вто Мар 19 2013, 01:15

Нема толку љубов на Фб колку што нема ич kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by zbunet Пет Мај 03 2013, 22:17

Не заебаај, и после би ме сакала? iznenad
Љубов и опсесија - Page 2 533647_456164517796704_2094105508_n
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Љубов и опсесија - Page 2 Empty Re: Љубов и опсесија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот