МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Купување од САД

2 posters

Go down

Купување од САД Empty Купување од САД

Пишување by ?????? Чет Дек 15 2011, 00:03

Здраво, јас сум нов на форумов, ми се допадна па реков ке се регистрирам и ќе бидам корисен за нешто  Па би сакал да ви ја претставам веб-страницата за пазарење од САД (Соединетите Американски Држави) многу е добра и имам порачувано неколку пати од нив. Се вика Виадрес www . viaddress . com. Многу сум задоволен од нивните услуги па ако на некој му треба нешто а нема Пај-Пал ова е совршено.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Купување од САД Empty Re: Купување од САД

Пишување by zbunet Чет Дек 15 2011, 18:57

palce
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Купување од САД Empty Re: Купување од САД

Пишување by keti Вто Јан 08 2013, 00:12

Што си купи од САД збунет!?! ... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Купување од САД Empty Re: Купување од САД

Пишување by keti Вто Фед 26 2013, 02:27

Изгледа никој до сега не бил во САД за да ни каже што си купил!
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Купување од САД Empty Re: Купување од САД

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот