МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

У европска унија

+5
the nurse
Тото
trpe
Александра
zbunet
9 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

У европска унија - Page 3 Empty Re: У европска унија

Пишување by the nurse Нед Сеп 11 2011, 17:06

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

У европска унија - Page 3 Empty Re: У европска унија

Пишување by zbunet Пет Сеп 16 2011, 03:30

Go batalivme domasnoto proizvodstvo za made od Kina kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

У европска унија - Page 3 Empty Re: У европска унија

Пишување by the nurse Пет Сеп 16 2011, 20:34

Цел свет е преплавен од жутите мадиња...ефтини се kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

У европска унија - Page 3 Empty Re: У европска унија

Пишување by zbunet Пет Ное 18 2011, 13:54

Ќе живееме во сиромаштија, ќе се проституираме за ефтино и ќе умреме од туберкулоза.
Така си ги преведувам достигнувањата на владата со кои се фали smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

У европска унија - Page 3 Empty Како го гледаат Балканот поедини нации

Пишување by trpe Сре Ное 30 2011, 15:53

СЛОВЕНЦИ
СРБИ


ХРВАТИ


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

У европска унија - Page 3 Empty Re: У европска унија

Пишување by zbunet Нед Дек 04 2011, 20:00

Видела жабата дека на запад коњите се потковаат, па и таа кренала нога да биде поткована. Абре жаба си е жаба и не може да глуми коњ smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

У европска унија - Page 3 Empty Re: У европска унија

Пишување by trpe Сре Дек 07 2011, 15:53

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

У европска унија - Page 3 Empty Re: У европска унија

Пишување by trpe Пон Дек 26 2011, 12:21

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

У европска унија - Page 3 Empty Re: У европска унија

Пишување by zbunet Саб Мар 10 2012, 17:26

Не е банана држава, туку банана од држава smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

У европска унија - Page 3 Empty Re: У европска унија

Пишување by keti Вто Ное 13 2012, 21:29

СОЈУЗИТЕ постојат се' додека постои КОНСЕНЗУС и доколку нема СЛОГА или СОГЛАСНОСТ околу важни прашања кои долго време се решаваат, тогаш не би имало зошто СОЈУЗИТЕ да постојат...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

У европска унија - Page 3 Empty Re: У европска унија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот