МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нешто без врска

+6
trpe
keti
fragola
Александра
Кидман
zbunet
10 posters

Страна 5 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Пон Окт 18 2010, 15:08


Nađoh ovu divnu pesmu o zimi
pa reko' da vam je pošaljem da vam pruži utehu koju je i meni pružila.
Predivno je napisana i bas je pogodila moje najdublje osećaje u vezi ovog godišnjeg doba...


ZIMA'

J...M TI ZIMU!!!

The EndНешто без врска - Page 5 ?ui=2&ik=6f45d73227&view=att&th=12bbf7289dccd1e9&attid=0.1
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Кидман Пон Окт 18 2010, 19:42

Нешто без врска - Page 5 301497 носи порака
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Чет Окт 21 2010, 20:49

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by alisa Пет Окт 22 2010, 00:10

alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Саб Окт 23 2010, 23:00

Кога би постоел начин да ја собираш прдешката во рок од 6 години би можел да собереш енергија рамна на атомска бомба. Е така прочитав Нешто без врска - Page 5 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by alisa Пон Ное 01 2010, 11:36

alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Пон Ное 01 2010, 15:56

Нешто без врска - Page 5 20100809facebook
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Сре Ное 03 2010, 13:59

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by keti Сре Ное 03 2010, 14:26

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Чет Ное 04 2010, 22:03

Нешто без врска - Page 5 Lolcats-funny-pictures-leroy-jenkins
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Како се слави постигнат гол

Пишување by trpe Пет Ное 05 2010, 12:36

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Пет Ное 05 2010, 16:16

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Пет Ное 05 2010, 16:27

he's not drunk, he's just testing the gravity
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Пет Ное 05 2010, 16:51

Нема врска, гледаш дека човекот го боли грбот Нешто без врска - Page 5 301497
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Саб Ное 06 2010, 11:13

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Саб Ное 06 2010, 12:06

paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Саб Ное 06 2010, 22:10

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Нед Ное 07 2010, 12:57

Нешто без врска - Page 5 Nurses
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Тото Вто Ное 09 2010, 01:27

Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Тото Вто Ное 09 2010, 01:32

hot nurse напиша:Нешто без врска - Page 5 Nurses

Оооо!... Ова е супер, бре. Дури сега го видов kez guska Хоти, царица си backa
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Вто Ное 09 2010, 10:19

guska backa gal
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Чет Ное 11 2010, 15:46

Ајнштајн почнал да зборува на 6 години.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Чет Ное 11 2010, 21:32

Таман на време за школо.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Нед Ное 14 2010, 20:38

Читав дека некој почнал да си ги собира памукчињата од пупакот и собрал четри тегли и ќе ги дал на продажба kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by keti Нед Ное 14 2010, 21:54

trpe напиша:Ајнштајн почнал да зборува на 6 години.

Тој си бил многу паметен, си ги обработувал сите букви, зборови, реченици во мозокот, исто како компјутерот што си ги обработува податоците и потоа го дава резултатот...Кога почнал Ајнштај да зборува пак никој не можел да го разбере, зошто зборувал како филозоф и тоа само на 6 години...Тоа е веќе генијалност... Нешто без врска - Page 5 151405
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 5 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот