МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нешто без врска

+6
trpe
keti
fragola
Александра
Кидман
zbunet
10 posters

Страна 6 of 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Нед Ное 14 2010, 22:18samo da vam pojasnim zasto je ovaj klip toliko specijalan :):)oni ovde razgovaraju sa ovim likom o zabrani alkohola na poslu..hehe...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Вто Ное 16 2010, 15:54

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Вто Ное 16 2010, 16:30

Mujo, dje si bio sinoć?

Ma vodili me na neki balet.

Šta ti je bolan to?

Ma skupi se raja, pa uleti jedna pravo luda ženska i nešto se k'o
baca, pa bi da poleti, pa ne može...

Najzad joj prileti neki kuronja, pa bi je j..o, pa ne bi, pa bi je j..o, pa ne bi,

pa je najzad digne, pomiriše picu i baci.


the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Сре Ное 24 2010, 16:15

Ова е г-ѓа Славица Еклстоун!?Една од најелегантните жени,само...не и бил денот affraid Нешто без врска - Page 6 Slavica_ecclestone_02
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Кидман Сре Ное 24 2010, 20:45

за резил Нешто без врска - Page 6 538444
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Чет Ное 25 2010, 21:55

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Нед Ное 28 2010, 13:25

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Сре Дек 01 2010, 19:15

Нешто без врска - Page 6 Only_i11
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Пон Дек 13 2010, 15:29

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Чет Дек 16 2010, 15:50

Возач на автобус во Илиноис, САД бил принуден да даде отказ од работното место поради „ладнокрвното убиството„ на еден Снешко!

Ова се случило пред неколку дена, другите возила го заобиколувале снешкото, автобусот поминал директно преку него, додека во позадина се слушаат викотници.

Возачот бил принуден да даде отказ откако видеото било закачено на You Tube и го виделе неговите претпоставени...
Веројатно некој мислел дека поради нечија шега, возачот требал да ги ризикува животите на патниците! (Ова е мое мислење, а за другите не знам)
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Чет Дек 16 2010, 19:50

Да не требало да застане и да го качи снешкото во автобусот?! kez
Сешто!Единствена причина што другите го заобиколувале е најверојатно што се плашеле да не се крие некоја пречка на патот(во снешкото)
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Саб Дек 18 2010, 11:03

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Вто Дек 21 2010, 18:58

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Сре Дек 22 2010, 12:14

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Пет Дек 24 2010, 14:07

Што е тоа: куќа - куќа - куќа ?

Екрем Јевриќ останал без работа Нешто без врска - Page 6 151405
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Саб Дек 25 2010, 15:07

Тарзан викал : “ Ааааа ! “ , оти само првата буква успеал да ја научи
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Вто Дек 28 2010, 18:52

Марија Шарапова има веренички прстен од 250 000 долари(од супер дечко)
но, аман дете не на овие нокти smesko
Нешто без врска - Page 6 Marija%20sarapova%20unu
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Драги, кажи драгичка!

Пишување by trpe Чет Дек 30 2010, 13:14

Нешто без врска - Page 6 Bebae
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Пет Јан 07 2011, 20:55

Докторот му вели на Трпе дека мора да му направи спермограм, му дал едно шишенце и му рекол да го наполни и да го донесе другиот ден.
Доаѓа Трпе другиот ден со празно шишенце, и докторот му вика:
- Па зар не ти реков да го наполниш?
- Пробав докторе, прво со левата рака, па со десната и не бива. Потоа ја викнав жена ми, и таа почна прво со левата рака, па со десната, па потоа проба со уста и пак не бива. Па ја викнавме и комшивката, и таа проба се, и ти велам докторе дека нема теоретски шанси да го отвориме ова шишенце.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Чет Јан 13 2011, 11:56

Нешто без врска - Page 6 Crnogorskoradnovreme
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Пет Јан 14 2011, 16:04

Нешто без врска - Page 6 Crvenkapicanaracunalu
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Нед Јан 16 2011, 14:47

Нешто без врска - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQzRo3W7GQKwKWQ41POL9-wEp5WkulJs43PNGJv0wsu5XGKzWxv
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Нед Јан 16 2011, 14:49

paga smea
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Пон Јан 17 2011, 13:18
Сите мои слики што ги чувам,
На фејсбук ги редам тагнувам
Само најдобрите ги бирам,
На профајл пикчр да ги закачам

Еден лајк и 10 коментари,
Само од добри другари,
Ајд плис, коментар ми стави, место лајк,
поук прати ми

фејсбук прво нешто од сабајле,
остави работа и немај гајле,
статус нов си редам од сабајле,
се уште немам немам јас бе лајкче

Сите мои слики што ги чувам,
Сите мои растенија,
Чим си засадам тикви и ориз,
Да ги соберам, о фак неможаааам

фејсбук прво нешто од сабајле,
остави работа и немај гајле,
статус нов си редам од сабајле,
се уште немам немам јас бе лајкче

поук ти праќам, поук ми враќаш,
лајк ти ставам, ти ми враќаш,
онлајн тебе чим те нема, душа мене ми се зема,
нов гифт ти праќам на чат јас ти пишам
топ си кисче најуба мор,
ин рилејшншип да се ставаааам

фејсбук прво нешто од сабајле,
остави работа и немај гајле,
статус нов си редам од сабајле,
се уште немам немам јас бе лајкче
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Пон Јан 17 2011, 13:27

еве ти од мене едно ГОООЛЕМО

Нешто без врска - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcSo_J7ShKpMn7nx1HO6iWnYBO3V57ZyzJdLZ1m6cpDmvEmyEAc7bg
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 6 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот