МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нешто без врска

+6
trpe
keti
fragola
Александра
Кидман
zbunet
10 posters

Страна 7 of 14 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Пон Јан 17 2011, 13:41

afro
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Пон Јан 17 2011, 13:58

dalas2no напиша:еве ти од мене едно ГОООЛЕМО

Нешто без врска - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcSo_J7ShKpMn7nx1HO6iWnYBO3V57ZyzJdLZ1m6cpDmvEmyEAc7bg
Нешто без врска - Page 7 396122 Многу,многу ти благодарам за лајкчето, ова ми е прво лајкче, оти јас немам „Огласна табла“ , уф,уф, Нешто без врска - Page 7 396736 ФБ ! Нешто без врска - Page 7 125943
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Пон Јан 17 2011, 20:43

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Вто Јан 18 2011, 20:55

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Чет Јан 20 2011, 03:29

trpe напиша:
dalas2no напиша:еве ти од мене едно ГОООЛЕМО

Нешто без врска - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcSo_J7ShKpMn7nx1HO6iWnYBO3V57ZyzJdLZ1m6cpDmvEmyEAc7bg
Нешто без врска - Page 7 396122 Многу,многу ти благодарам за лајкчето, ова ми е прво лајкче, оти јас немам „Огласна табла“ , уф,уф, Нешто без врска - Page 7 396736 ФБ ! Нешто без врска - Page 7 125943

немам ни јас. доволен ми е Мекицабук kez
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Чет Јан 20 2011, 11:22

dalas2no напиша:
trpe напиша:
dalas2no напиша:еве ти од мене едно ГОООЛЕМО

Нешто без врска - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcSo_J7ShKpMn7nx1HO6iWnYBO3V57ZyzJdLZ1m6cpDmvEmyEAc7bg
Нешто без врска - Page 7 396122 Многу,многу ти благодарам за лајкчето, ова ми е прво лајкче, оти јас немам „Огласна табла“ , уф,уф, Нешто без врска - Page 7 396736 ФБ ! Нешто без врска - Page 7 125943

немам ни јас. доволен ми е Мекицабук kez
Уф,добро е.Не сум била сама kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Пет Јан 21 2011, 21:45

Alkoholot cuda pravi lol!

Нешто без врска - Page 7 Funny_10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Тото Саб Јан 22 2011, 17:18

Нешто без врска - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQLYfVznCze0DYWb2RvoA8Rc3uiDnn215Zu9yZLPCpq_6K2MsGf
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Саб Јан 29 2011, 20:37

Нешто без врска - Page 7 Weird_10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Саб Јан 29 2011, 23:13

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Пет Фед 04 2011, 23:58

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Анти-хороскоп

Пишување by the nurse Чет Фед 10 2011, 19:01

Кој е злобен, арогантен и вечно ги потценува луѓето, а кој опсесивен, нападен и невротичен? Во овој хороскоп ќе дознаете каков карактер навистина имате!

Овен - злобни гадови, секогаш мораат да бидат шефови и главни во се. Сето тоа е најверојатно резултат на малиот пенис или минијатурните гради. Болни посесивци кои на партнерот би му ја одземале целата слобода, а себе би си дозволиле харем љубовници. Секогаш целат кон неосвоиви тврдини и не познаваат пораз се додека комплетно психички не бидат уништени. Многу се несредени во мозокот, скокаат за се и сешто и се што ќе замислат мора да биде така, не тактизираат, а ги нервира чекање.
Истакнат Овен: Адолф Хитлер

Бик - самозадоволни, ќутливи,полни себе, досадни како клуб на филателисти. Ним сè им е супер и немојте да ги мачите со вашите проблеми затоа што тие немаат сопствени.
Истакнати Бикови: Јосип Броз Тито и Садам Хусеин

Близнаци - главни оговарачи, трачари, издаици и превртливци со двојни мислења кои се менуваат на секои 10-15 минути. Веројатно и самиот Јуда бил близнак во хороскоп.
Истакнат Близнак: Џон Кенеди

Рак - посесивни лудаци, се навредуваат ако не сте им посакале “добро утро“ со правилна интонација, го менуваат расположението како ќе им падне на памет.
Истакнат Рак: Џорџ Буш

Лав - арогантни, вечно потценуваат, полни со големи планови од каде на крајот корист ќе извлечат само за себе - не им е гајле за другите.
Истакнат Лав: Слободан Милошевиќ

Девица - опсесивни невротици кои се ослободуваат од стресот чистејќи по дома, средувајќи алишта или кинески порцелан - премногу цепидлачат и ни премногу не им е доволни. Не познаваат љубов, кај нив не постојат емоции и се води кон секс. Ако некој знак се смета за проститутка - тогаш тоа е овој.
Истакната Девица: Мајкл Џексон

Вага - нарцисоидни шизофреници, огледалото им е најдобар пријател. Потребно им е цела недела да се одлучат дали ќе нарачаат Кока-кола или Пепси, толку се мрзливи - вистинско чудо е како воопшто стануваат од кревет. Знаат да сакаат само ако сте финансиско истакнати. Зборот пријател за нив не постои, колку и да им се отворите нема да добиете ни приближно еднакво за возврат затоа што тие само внимателно слушаат, а не ги отвараат своите карти. Подраги им се 1000 убави лаги, отколку една болна вистина, затоа се најуспешни во лажењето па дури и кога се лажат сами себе.
Истакната Вага: Владимир Путин

Скорпија - самосожалувачи и деструктивци, неможат да се поднесат самите себе па затоа повлекуваат уште 100 луѓе со себе. Ако утре е крај на светот, тие не би се шокирале, веројатно би го дочекале со садо-мазо оргии. Смртта не им е ништо страшно, се палат на крв и се она кое на обичните смртници им е језиво. Ги следи карактеристика на љубоморно посесивни психопати.
Истакната Скорпија: Хилари Клинтон

Стрелец - штеточини и коцкари, уживаат да солат памет, а ентузијазмот им е толку голем што за нив и оживување на мртвите е возможно - нормално само ако тие го прават тоа. Не признаваат дека го познаваат чувството на тага. Не стапувајте во брак со Стрелец никако, затоа што и кога е уверен дека ве сака, тоа ќе му помине за месец дена.
Истакнат Стрелец: Сталин

Јарец - вистински робови, веруваат потполно во судбина, зборот “извини“ не постои во нивниот речник. Можете да живеете покрај нив цел живот, да бидете во брак, а никогаш да не дознаете што имаат да ви кажат. Чувствата незнаат да ги искажат со зборови, па наместо “те сакам“ често може да ве дочека со “губи се“. Би си ја продале душата за друштвен статус.
Истакнат Јарец: Стипе Месиќ

Водолија - вулгарни и непристојни перверзњаци, секогаш се мешаат во приватниот живот на останатите. Веројатно не би ве зачудил фактот дека најмногу шпиони од ЦИА се токму Водолија во хороскоп.
Истакната Водолија: Карла Дел Понте

Риби - самосожалувачи, досадни, чекаат да дојде некој да ги утеши. Неможат ни да отидат во ве-це без туѓа помош, и најмала ситница ја гледаат како врвна сензација па им досаѓаат на луѓето наоколу. Во пауза, кога се со добра волја, се занимаваат со туѓите проблеми и повторно паѓаат во депресија - и така во круг.
Истакната Риба: Осама Бин Ладен

А јас ,водолија-шкорпија... iznenad bam
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Сре Фед 16 2011, 18:52


WTF!!! kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Чет Фед 17 2011, 13:45

Нешто без врска - Page 7 910
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by doc holliday Чет Фед 17 2011, 18:52


Vo cest na nasiot lider i vodac na 102 godisninata od zaminuvanjeto vo vecnite lovista.
doc holliday
doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Пет Фед 18 2011, 00:13

vinozito se klanja
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Поздрав до сите каубојци и индијанци...

Пишување by the nurse Пет Фед 18 2011, 01:00

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Пет Фед 18 2011, 12:12

guska fala
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty The history of Italy...

Пишување by the nurse Пет Фед 18 2011, 21:17

Нешто без врска - Page 7 The-history-of-Italy-with-One-Picture
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Вто Фед 22 2011, 23:04

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty ...and Oskar goes toooo!!!!

Пишување by the nurse Пон Фед 28 2011, 22:21

Оние кои си ги добија,заслужено...си ги држеа оскарите.
Нешто без врска - Page 7 Oskar-2011

Некои,пак ...нешто друго.
Нешто без врска - Page 7 Oskar-1
Нешто без врска - Page 7 Imgres.asp?img=165503284
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Вто Мар 08 2011, 16:27

Ќе снимале нова верзија на филмот,,Телохранител,, па,Ријана се спрема за улогатаНешто без врска - Page 7 Imgres.asp?img=166196550
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Вто Мар 08 2011, 19:06

perverzen
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by doc holliday Пет Мар 11 2011, 00:34

Прво они работат,а ја одмарам...
после ја одмарам ,па они работат smesko
Нешто без врска - Page 7 1384778113_f5a6b094411
doc holliday
doc holliday


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 7 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 14 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот