МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нешто без врска

+6
trpe
keti
fragola
Александра
Кидман
zbunet
10 posters

Страна 10 of 14 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Пон Јун 13 2011, 14:28

Професро по филозофија им дал на студентите тест. Го качил столот на катедрата и им рекол:

- Напишете текст со кој ќе ме уверите дека овој стол не постои

Студентите почнале нервозно да пишат, бришат, да грицкат нокти... само еден од нив мирно седел, го зел пенкалото и за 30 секунди го напиашал текстот.

Ги предале тестовите и нестрпливо ги очекувале оценките.

После два дена професорот ги објавил оценките, и за чудо, најмногу поени добил студентот кој за 30 секунди го напиша одговорот.

Неговиот одговор гласел: "Кој стол???"
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Пет Јун 17 2011, 11:44

Дај ваму гитарата!!!Е вака се свири Нешто без врска - Page 10 156273

Нешто без врска - Page 10 Dajvamotugitaru989
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Тото Пет Јун 17 2011, 14:44

Ц ц ц! Го закопа човекот во срам. paga smea
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Кога младоженецот е геј

Пишување by trpe Пет Јун 17 2011, 15:51

Го грабна дечкото и избега

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Сре Јун 22 2011, 08:44

Нешто без врска - Page 10 175175386
Vlasnik "Plejboja", Hju Hefner je ogluveo od preteranog konzumiranja vijagre, a to su potvrdile zečice Klarisa i Kristina Šenon, koje su se vratile u njegovu vilu nakon što ga je ostavila verenica.

"Rekao je da mu je draže da bude sposoban za seks nego da dobro čuje. Sada ima slušni aparat, ali i pored toga može da čuje samo na jedno uvo. Dešava se da sedimo odmah pored njega i pričamo, a on nema predstavu o čemu je reč", rekla je Klarisa.

Naučna istraživanja su pokazala da uzimanje vijagre zaista povećava šanse za oštećenje sluha, jer sastojci koje sadrži ova pilula negativno utiču na nerve, a Hefner je počeo da gubi i pamćenje: "Stalno zaboravlja ime našeg psa", rekla je Klarisa.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Сре Јун 22 2011, 16:01

Nem porno film si prai kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Чет Јун 23 2011, 12:25

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Чет Јун 23 2011, 12:35

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Нед Јун 26 2011, 09:59

Кога има нагла температурна разлика, а тоа е штетно за организмот, брзо спој се со друг организам за да се заштитиш од штетните надворешни влијанија. smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Вто Јун 28 2011, 13:20trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Вто Јун 28 2011, 13:21

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Пон Jул 04 2011, 20:28

Жен Шенот е некое лековито растение на голема надморска височина во Тибет. Таму това монасите све мушки и цвеќево им заличувало на женско. И додека го посматрале си викале воздивнувајќи „ Ех да ми падне едно Женче сеа, шо убоо би ми дошло, ко мелем на мојата испостена душа“ И така го завикале Жен Шен kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Вто Jул 05 2011, 10:29

Сноубол ( папагал од видот Какаду) е вистински феномен бидејќи е првото животно за кое научниците, со методот на синхронизација забележале дека танцува следејќи го ритамот. Нешто без врска - Page 10 686866


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Сре Jул 06 2011, 16:49

Има болест која се вика Бери - бери и ги фаќа земјоделците летно време и тие што имаат бавчи kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Како разговараат мачките

Пишување by trpe Чет Jул 07 2011, 09:12

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Пет Jул 08 2011, 19:29

Ako ti e zesko zamisli kako se skijas na alpite. Tie koi sega navistina skijaat tamu se tresat od stud, a tebe em ti e toplo em se skijas kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Сре Jул 20 2011, 14:22

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Чет Jул 21 2011, 15:47

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Тото Нед Jул 24 2011, 17:32

Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Сре Jул 27 2011, 12:41

Денеска сум лев - само на лева страна можам да се свртам оти ми се укочил вратот од промаја kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Чет Jул 28 2011, 09:12

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by keti Вто Aвг 02 2011, 13:11

palce guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Сре Aвг 03 2011, 15:17

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Пет Aвг 05 2011, 15:26

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Нед Aвг 07 2011, 20:17

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 10 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 14 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот