МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нешто без врска

+6
trpe
keti
fragola
Александра
Кидман
zbunet
10 posters

Страна 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Вто Апр 27 2010, 23:02

I'm too sexy to se razdavam naokolu Нешто без врска - Page 2 476228
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Кидман Пет Апр 30 2010, 20:10

trpe напиша:Вести на радио:

Хеликоптер на НАТО во кој се наоѓале двајца патници се сруши на гробиштата во Бутел. Спасувачките екипи кои работат на теренот досега ги извадија телата на 850 починати.


Нешто без врска - Page 2 503924
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by fragola Пет Апр 30 2010, 21:28

ccc ma kako gledam,se e vo vrska... Нешто без врска - Page 2 361380
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Тото Нед Мај 02 2010, 23:33

јас сум сепак - џентлмен
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Пон Мај 03 2010, 00:46

Da bev Indiec ke dojdev tuka, ke pustev brada i ke se setav so siroka pizama, ke se smeskav onaka ko da sum izel dve indijanki i golema boza, ke kazuvav i predavav nesto nerazbirlivo vo vrska so nekakva si energija, ke uletav u nekoja emisija so tel. povik od 50 den bez ddv i nemase da mi bide tesko sekakvi da podnesam Нешто без врска - Page 2 695411
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Чет Мај 06 2010, 19:19

Ke izvadi nekoe parce meso Нешто без врска - Page 2 301497
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Саб Мај 08 2010, 21:26

Човек има најмногу да каже кога нема кому да каже.
Па дури и шанкерот го нема да тури уште една, да си брише чаши, а ти да пљампотиш на некоја жива душа (без обѕир дали те слуша) и да не се чувствуваш како комплетен идиот и губитник.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Тото Пон Мај 17 2010, 16:48

Сите се со врска, само јас не Нешто без врска - Page 2 68485
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Пон Мај 17 2010, 16:54

Zatoa sto si silna vrska sama po sebe, drugite se ko pajazina vo odnos na tebe
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by fragola Пон Мај 17 2010, 19:04

Cel svet e bez vrska... edno so edno vrska nema...havarija.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Нед Јун 06 2010, 18:30

prvpat zabelezav deka macorot tamu gore reagira i malku si poigrav so nego Нешто без врска - Page 2 476961
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Нед Јун 06 2010, 23:36

Нешто без врска - Page 2 883421
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Сре Јун 09 2010, 13:55

гледам како нечујно идат-одат ... куул ... и си велам what a wonderful world ... guska

iznenad не, не, се занесов.

значи, си велам - молчењето е злато
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Саб Јун 19 2010, 21:43

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Саб Јун 19 2010, 21:45

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Саб Јун 19 2010, 22:10

Нешто без врска - Page 2 301497
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Саб Јун 19 2010, 22:11

,,GAS,GRASS AND ASS,,ova edni budali go imaa zalepeno na kola,valjda nesto kao novo,,SEX,DROGA I ROKENROL..


Последната промена е направена од hot nurse на Саб Јун 19 2010, 22:46. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Саб Јун 19 2010, 22:15

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Саб Јун 19 2010, 22:35

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Саб Јун 19 2010, 22:43

Za ludiot voditelj dg.Status histericus(obicno se sretnuva kaj zeni,sex.nezadovoleni)!!!!????
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Саб Јун 19 2010, 22:44

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Сре Јун 30 2010, 13:30

Нешто без врска - Page 2 79941
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Кидман Нед Jул 04 2010, 10:14

си исцедив пола лимон, ја дополнив чашата со вода, половина лажиче ѓумбир, меш...меш...меш и се симнав во двор... ммммм... уживанција.
тивко беше и чувствував како ми се полнат градите со чиста енергија
и.... нормално еве ти го комшијата сосе стомак,
-комшивке мори, уште по пижами? ехе... јас од кога сум станаааттт...
-Е во право си комшија, одам јас внатре да се преслечам.
И така ми го расипа филмот Нешто без врска - Page 2 770493
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Нед Jул 04 2010, 19:35

Ако некој ти го скрши срцето, не се грижи. ќе најдеш лесно друг, плава си.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty нешто без врска

Пишување by Александра Пон Jул 05 2010, 16:20

не беше последен, но нема врска
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 2 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 14 Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот