МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нешто без врска

+6
trpe
keti
fragola
Александра
Кидман
zbunet
10 posters

Страна 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

Нешто без врска - Page 14 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Саб Јун 01 2013, 09:47

Нешто без врска - Page 14 969690_10150311750324949_1806697677_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 14 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Чет Јун 13 2013, 11:35

Кинез му ја продал душата на
ѓаволот...
Му се расипала после три дена...zbunet
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 14 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Сре Сеп 11 2013, 18:20

Алкохолот помага во отстранување на стрес, маички, гакички, прслук и други проблеми.smesko 
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 14 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Пет Сеп 20 2013, 15:08

Нешто без врска - Page 14 Borba-10
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 14 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Сре Ное 13 2013, 14:03

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 14 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Пон Ное 25 2013, 00:51

Кој ќе остане последен, тој ќе ги мие садовите

Нешто без врска - Page 14 Z
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 14 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Нед Дек 29 2013, 20:01

Što znače dva prsta uz "duckface"?

Popušim ti 2 puta?
Kresni me 2 puta?
Ti ćeš mi biti već drugi večeras?
Toliko puta za redom svršim kada vidim patku u birtiji ili kupatilu?
Pobjeda je moja jer sam usadila gene patke?
Dvije patke danas sam pojela?
Daj opali drugu fotografiju jer sam na prvoj ispala kao patka?Нешто без врска - Page 14 Stop%20the%20duck%20face%20before%20its%20too%20late%206
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 14 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Сре Јан 29 2014, 01:50

Нешто без врска - Page 14 296503_260543513986248_335211616_n
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 14 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Пон Фед 10 2014, 22:32

Нешто без врска - Page 14 Peaceful-frog
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 14 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот