МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нешто без врска

+6
trpe
keti
fragola
Александра
Кидман
zbunet
10 posters

Страна 3 of 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Пон Jул 05 2010, 17:01

- Ми спреми тоа што ти реков ?
- Уфф, заборавив.
- Е заради ова има да те сексам !
И така она уплашена беше.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Кидман Пон Jул 05 2010, 17:41

zbunet напиша:Ако некој ти го скрши срцето, не се грижи. ќе најдеш лесно друг, плава си.

да де, среќа во несреќа Нешто без врска - Page 3 301497
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Кидман Пон Jул 05 2010, 17:42

zbunet напиша:- Ми спреми тоа што ти реков ?
- Уфф, заборавив.
- Е заради ова има да те сексам !
И така она уплашена беше.

ахам да, и бегаше башка да не испадне лесна женска
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Пон Jул 05 2010, 19:34

Da, i vikase Нешто без врска - Page 3 435953 Нешто без врска - Page 3 586979 Нешто без врска - Page 3 962821 , a on Нешто без врска - Page 3 344908 Нешто без врска - Page 3 601181 Нешто без врска - Page 3 26635
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Кидман Пон Jул 05 2010, 20:43

и коа се разбуди, цел жива вода Нешто без врска - Page 3 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Вто Jул 06 2010, 21:59

Се најадеш грав и легнаш после да се опуштиш у када, И ете ти ефтино џакузи.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Тото Нед Jул 11 2010, 02:36

Порано недела ми беше најкраткиот ден во неделата.
Сега ми е најдолгиот tarumba
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Саб Jул 17 2010, 12:30

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Саб Jул 17 2010, 13:42

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Тото Пет Jул 30 2010, 12:40

Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Нед Aвг 01 2010, 14:27

Нешто без врска - Page 3 Work
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by fragola Пон Aвг 02 2010, 00:42

Dosol vikend i dzvonat telefoni, Нешто без врска - Page 3 456995 se dogovarate kaj da se sheta...konecno ste se organizirale i ste se stokmile da izlezete. Нешто без врска - Page 3 30291 Obavezno nekoj docni,pola cas vo prosek i cekate... Нешто без врска - Page 3 695411 Pred vrata guzva i turkanica. I pak cekate... Нешто без врска - Page 3 695411 Vnatre guzva i kaj da se svrtite nekomu ste na pat. Cekate da naide kelner(pola saat vo prosek)... Нешто без врска - Page 3 695411 Ste naracale i cekate da vi donesat... Нешто без врска - Page 3 695411 Vo megjuvreme nekoj ve ispogazil i isturil pivo vrz vas Нешто без врска - Page 3 361380 ...se vrtite da vidite koj e i se lepite za zapalenata cigara pozadi vas -"Uzivaj ke si fatis decko/devojka"...toa mozete badijala da go cekate cela vecer ako sami ne se potrudite... Нешто без врска - Page 3 751804 Sekako morate da pojdete do toalet i sekako i tamu ke pocekate... Нешто без врска - Page 3 695411 i op! Stivna muzikata i torpedo celo niz vrata nadvor...ne znaete sto se slucuva Нешто без врска - Page 3 538444 Da! Tocen odgovor! Toa cekavte...da zatvorat! Sega mozete mirno da si izlezete so olesnat dzeb i teska glava...i da cekate da dojde sledniot vikend! Нешто без врска - Page 3 713257
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Вто Aвг 03 2010, 14:42

Нешто без врска - Page 3 00110
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Вто Aвг 03 2010, 15:42

Kade i da se pojavam imaat vpecatok deka im dosol Нешто без врска - Page 3 2110 ili Нешто без врска - Page 3 Dracul10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Кидман Вто Aвг 03 2010, 20:12

fragola напиша:Dosol vikend i dzvonat telefoni, Нешто без врска - Page 3 456995 se dogovarate kaj da se sheta...konecno ste se organizirale i ste se stokmile da izlezete. Нешто без врска - Page 3 30291 Obavezno nekoj docni,pola cas vo prosek i cekate... Нешто без врска - Page 3 695411 Pred vrata guzva i turkanica. I pak cekate... Нешто без врска - Page 3 695411 Vnatre guzva i kaj da se svrtite nekomu ste na pat. Cekate da naide kelner(pola saat vo prosek)... Нешто без врска - Page 3 695411 Ste naracale i cekate da vi donesat... Нешто без врска - Page 3 695411 Vo megjuvreme nekoj ve ispogazil i isturil pivo vrz vas Нешто без врска - Page 3 361380 ...se vrtite da vidite koj e i se lepite za zapalenata cigara pozadi vas -"Uzivaj ke si fatis decko/devojka"...toa mozete badijala da go cekate cela vecer ako sami ne se potrudite... Нешто без врска - Page 3 751804 Sekako morate da pojdete do toalet i sekako i tamu ke pocekate... Нешто без врска - Page 3 695411 i op! Stivna muzikata i torpedo celo niz vrata nadvor...ne znaete sto se slucuva Нешто без врска - Page 3 538444 Da! Tocen odgovor! Toa cekavte...da zatvorat! Sega mozete mirno da si izlezete so olesnat dzeb i teska glava...i da cekate da dojde sledniot vikend! Нешто без врска - Page 3 713257Нешто без врска - Page 3 125943 Нешто без врска - Page 3 396122 Нешто без врска - Page 3 125943
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by fragola Вто Aвг 03 2010, 21:25

Kaj si be vesterce Нешто без врска - Page 3 125943 Нешто без врска - Page 3 125943 Нешто без врска - Page 3 125943
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Сре Aвг 04 2010, 11:01

Го сакам Бетмен.Последниот е нормално најдобар,додека не излезе нов... trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Сре Aвг 25 2010, 10:53

знам како им е sizif
и јас бев таму obesen
и пак ќе бидам vreme
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Саб Aвг 28 2010, 13:33

Нешто без врска - Page 3 Nice-v10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Тото Нед Aвг 29 2010, 19:43

Возот иде од КочАни ... lol!
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Пон Сеп 06 2010, 22:04

Нешто без врска - Page 3 Cartoo10

Нешто без врска - Page 3 Cartoo16

Нешто без врска - Page 3 Cartoo15

Нешто без врска - Page 3 Cartoo14

Нешто без врска - Page 3 Cartoo13

Нешто без врска - Page 3 Cartoo12

Нешто без врска - Page 3 Cartoo11
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by keti Чет Сеп 09 2010, 22:26

Интересни модели... Нешто без врска - Page 3 151405 Нешто без врска - Page 3 125943 Нешто без врска - Page 3 125943
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Пет Сеп 10 2010, 15:07

14:07

alfa, ... beta, ... gama, ... kez
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by keti Саб Сеп 11 2010, 00:46

Леле овој како мене бил!..Само што јас го навивам будилникот (на мобилниот) два пати, во 6 и 15, вежбам малку, па пак прилегнувам некоја минута до 6 и 45, кога повторно ѕвони...Само што не се пожалиле до сега комшиите... Нешто без врска - Page 3 104553
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Саб Сеп 11 2010, 02:24

На шпанскиве серии стално спомнуваат “ Ке паса “ , а тоа некој шпанец кај нас чул “ Ќе пасам “ и си го однел во татковината
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 3 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот