МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нешто без врска

+6
trpe
keti
fragola
Александра
Кидман
zbunet
10 posters

Страна 4 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by fragola Саб Сеп 11 2010, 10:35

Нешто без врска - Page 4 104553 Нешто без врска - Page 4 Lol
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Нед Сеп 12 2010, 14:38

paga smea Е,ќе мораш да станеш.Па што е 8.45ч,јас за прва смена станувам во 5,45ч bam
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Нед Сеп 12 2010, 14:41

-Сестро,може ли да ми го дадеш упаљачот?-ми вели една пациентка. iznenad -Каков упаљач?-се чудам. kez -За да го упалам телевизорот:
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by keti Нед Сеп 12 2010, 22:32

Нешто без врска - Page 4 301497
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Нед Сеп 19 2010, 02:50

paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Пет Сеп 24 2010, 14:04

Се среќаваат две желки.
Едната и вели на другата:
-Зошто денес не си со оклопот?
-Избегав од дома.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Пет Сеп 24 2010, 15:22

paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Пет Сеп 24 2010, 15:29

Колега ми и другар ,,Ѕверот,, ми дава денес некои пари што ми ги пратила жена му(нешто си работиме), а пациентите коментираат:-Што е ова и даваш толку пари на главната? iznenad Долг си е долг!-им одговара тој. kez А краток си е краток!-додава,на општо смеење.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Пон Сеп 27 2010, 01:24

Нешто без врска - Page 4 Turbofolkwd0mf3
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Пон Сеп 27 2010, 01:28

paga smea Па,и треба да постои!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Пон Сеп 27 2010, 01:32

Нешто без врска - Page 4 104553 нели?
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Вто Сеп 28 2010, 01:35

Нешто без врска - Page 4 Largoooo
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Вто Сеп 28 2010, 09:19

Далеку џитка овој
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Саб Окт 02 2010, 11:11

Во книгава што ја читам за мафијата,меѓу другото се спомнати некои специфични прекари на босовите.И така покрај Мајмун,Ловиџино и др. еден го викаат Урпачиело.Тоа било назив за камшик(сакал така да ги казнува непријателите)направен со долготрајно сушење на машки полов орган од магаре. affraid
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Нед Окт 03 2010, 13:49

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Нед Окт 03 2010, 16:28

Нешто без врска - Page 4 Funnycats054
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Нед Окт 03 2010, 17:07

Нешто без врска - Page 4 Funnycats043
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Сол + звучник

Пишување by trpe Пон Окт 04 2010, 11:02

намалете го гласот

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Сре Окт 06 2010, 16:20

Гинеколошки раце после 30 год.тешка работаНешто без врска - Page 4 Att00001e


Последната промена е направена од hot nurse на Нед Окт 10 2010, 09:26. Мислењето е променето 4 пати.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Чет Окт 07 2010, 23:52

Тоа што ме интересираше сега го знам
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by the nurse Пон Окт 11 2010, 23:12

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Сре Окт 13 2010, 16:41

Vazelinka Zadnikovska Нешто без врска - Page 4 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Александра Сре Окт 13 2010, 16:51

hot nurse напиша:Гинеколошки раце после 30 год.тешка работаНешто без врска - Page 4 Att00001e
Нешто без врска - Page 4 538444 . . . Нешто без врска - Page 4 301497
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by zbunet Чет Окт 14 2010, 08:22

У Куба некогаш беше Че Ге Вара, а кај нас е Че Га Вара
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by trpe Пон Окт 18 2010, 12:49

Како на англиски се кажува „свекрвата не доаѓа за вечера“?
- Yes.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Нешто без врска - Page 4 Empty Re: Нешто без врска

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 14 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 14  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот