МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зошто имате секс ?

+4
Александра
Тото
fragola
zbunet
8 posters

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Зошто имате секс ? Empty Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Чет Сеп 10 2009, 08:36

Заради кои причини сте имале, а ?


MySpace Graphics


Последната промена е направена од spiderman на Пон Окт 19 2009, 14:55. Мислењето е променето 1 пати
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Сексуални односи

Пишување by ?????? Вто Окт 06 2009, 23:26

Ги оправдувате ли сексуалните односи меѓу малолетни лица ?
добро бе ја знам дека сакат да пробат , ама у наше време ко бевме малолетни рака да пружиш ке ти ја отсечат, а не пак секс да имаш
Y3.com - 9500+ Free GamesY3.com - 9500+ Free Games

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by fragola Пет Окт 09 2009, 17:49

Pricinite seuste ne mi se razjasneti,obicno se slucuva vo misteriozni okolnosti Зошто имате секс ? 357977
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Саб Окт 10 2009, 00:23

Siromaska e, nema sto drugo da mi dade
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Тото Саб Окт 17 2009, 16:04

ХАХАХАХА. е чак воа ду сега не ми текнало да са питум
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Пон Окт 19 2009, 15:10

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by fragola Саб Окт 31 2009, 12:49

Pa nekoi novi istrazuvanja kazuvaat deka seksot sprecuval od nastinki,gripovi...deka seksot vlijael na podobruvanje na ekonomijata vo zemjata....Znaci ako imate dovolno seks,vie ste srekjni i bas ve briga dali ste bolni ili ne,dali imate ili nemate finansii,rabota itn itn itn... Зошто имате секс ? 186335
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Александра Саб Окт 31 2009, 19:16

обично знам зошто немам Зошто имате секс ? 563151
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Саб Ное 07 2009, 13:21

Za da mi vika posle - " Begaj od mene, nenormalen eden ! "
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман Пон Дек 21 2009, 23:10

Зошто јадеме чоколада? Зошто имате секс ? 186335
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Пон Дек 21 2009, 23:14

За да остаам во стадиум на шок и кога и’ ги отварам очните капаци и и’ светкам со батеријска лампа у око дали сеуште и’ мрда и ако мрда значи уште и’ сака.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by trpe Пон Дек 21 2009, 23:22

За да ми пише петка на рачето Зошто имате секс ? 951938
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман Пон Дек 21 2009, 23:28

trpe напиша:За да ми пише петка на рачето Зошто имате секс ? 951938

- рече Трпе и замина да му пишат петка Зошто имате секс ? 806431
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Пон Дек 21 2009, 23:41

Ja denes ke kidnam od cas
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Александра Пон Јан 04 2010, 12:12

Кој бе има секс? Зошто имате секс ? 375873
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by trpe Вто Јан 05 2010, 01:18

Многу добра работа, после тоа може да гледаш утакмици колку сакаш, а никој да не те закача
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Вто Јан 05 2010, 14:38

Нема поубава работа по секс кога ќе и’ завртиш грб и и’ речеш :
- Ај сега чешкај ме по грбот.
И заспиваш ко заклан.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by trpe Пет Јан 15 2010, 23:22

Блиска средба на третиот вид
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Нед Јан 17 2010, 22:07

Oti e seksualno zagrozena i samo i go praam kefot, inace ja neku
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by fragola Нед Јан 17 2010, 22:21

Oti ako nekjam jas, ima druga sto saka.
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Намери

Пишување by zbunet Пет Јан 22 2010, 13:18

Дали сте имале секс со некого со задни намери ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Тото Пет Јан 22 2010, 16:12

Какви море задни намери ?!

Јок!

Само гола вистина Зошто имате секс ? 806431
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман Пет Јан 22 2010, 16:21

па...... задни намери, предни намери, странични....
има, има повеќе видови намери, зависно од намеродавачот и намеропримачот Зошто имате секс ? Affraid
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by fragola Пет Јан 22 2010, 23:15

Samo so dobri nameri!
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Саб Јан 23 2010, 00:10

Да сум имал бидејЌи одзади добро намерувам

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот