МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зошто имате секс ?

+4
Александра
Тото
fragola
zbunet
8 posters

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Зошто имате секс ? - Page 6 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Александра Чет Ное 04 2010, 00:10

zbunet напиша:Кои парови водат почесто љубов? Тие кои се сиромашни и немаат друга забава.

вечерва бев на концерт, а пред тоа на изложба, а помеѓу бев на кафе со „убавото друштво“ kez
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 6 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by the nurse Чет Ное 04 2010, 19:18

dalas2no напиша:
zbunet напиша:Кои парови водат почесто љубов? Тие кои се сиромашни и немаат друга забава.

вечерва бев на концерт, а пред тоа на изложба, а помеѓу бев на кафе со „убавото друштво“ kez
bravo За Далас,богата по дух,за другото ич не е важно...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 6 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Александра Пет Ное 05 2010, 00:46

fala ~~~~~~~~~~~~~~ (па и не е kez )
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 6 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Саб Aвг 13 2011, 10:51

Ako spies pod navodnici znaci pod tebe ima zavodnicka kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 6 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by the nurse Саб Aвг 13 2011, 19:42

Под тебе...над тебе...под ќебе...и.т.н kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 6 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Чет Aвг 18 2011, 00:32

Koga ti doaga da izbrzas, zastani i izbroj do 10. Zamisli deka si na drugo mesto...na primer plakas smetki ili nesto slicno kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 6 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by the nurse Чет Aвг 18 2011, 15:17

Ke se zbunis...so kusurot kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 6 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Александра Вто Сеп 13 2011, 15:56

Кога ќе ме праша гинекологот кога последен пат имавте секс, да не се думам misli како минатиот пат, туку да изјавам гордо: „Утрово пред да дојдам.“ kez usramen
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 6 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Вто Сеп 13 2011, 16:37

kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 6 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by the nurse Сре Сеп 14 2011, 10:47

dalas2no напиша:Кога ќе ме праша гинекологот кога последен пат имавте секс, да не се думам misli како минатиот пат, туку да изјавам гордо: „Утрово пред да дојдам.“ kez usramen

Da,be porano bese sramota da kazes koga imas,sega e sramota da kazes deka nemas...duri doktorite te ohrabruvaat...imajte sto poveke, za zdravje smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 6 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Сре Сеп 21 2011, 11:19

Ако се’ е бел лесно ќе се забележи што правел kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 6 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by the nurse Сре Сеп 21 2011, 15:48

Kade e be Zbunet? kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 6 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Сре Фед 22 2012, 13:07

Cvrstinata obezbeduva dobri i ubavi sekavanja kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 6 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Нед Мај 05 2013, 10:13

Зошто имате секс ? - Page 6 942011_621365511225927_1295364053_n
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 6 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот