МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зошто имате секс ?

+4
Александра
Тото
fragola
zbunet
8 posters

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Саб Јан 23 2010, 01:15

Она не доаѓа со тебе дека само ти пушиш со кафе

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Саб Јан 23 2010, 01:17

Tie sto pusat cigari nemaat potreba od drug surogat
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Саб Јан 23 2010, 09:26

а бе вие двајца сте на чат или на форум,а овој змајот многу огин ти пушта.

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Саб Јан 23 2010, 10:36

Inaku nie igrame sah - supcenje, on zborce, ja kapace i koj gubi ja krsi tastaturata od nervoza. Go imav na skype i go slusav kako mava so tupanici od nervoza po tastaturata dodeka saka da mi vrati, a nemoken e. Hahaha ! ( sega koa ke procita, ke ckripi so zabite i ke otvara leksikoni za da mi vrati )
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман Нед Јан 24 2010, 16:43

ќе си праите вие двајца муабет или може и ние нешто да пишеме???
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Нед Јан 24 2010, 19:55

Pa ako planiras
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Пон Јан 25 2010, 20:08

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Сре Фед 03 2010, 13:27

Kako mackite ne se parat samo vo februari, taka i maloletnite ne cekaat da stanat polnoletni.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Чет Фед 11 2010, 22:52

Ако ти било пишано да те ебат гаќите сами ќе ти паднат

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Чет Фед 11 2010, 22:56

Два пениса глесаат порно и едниот му вели на другиот:
- Ај додека си станат донеси ми вода

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Чет Фед 11 2010, 22:58

Жените се закон - а јас ги обожувам дупките во законот

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Чет Фед 11 2010, 23:04

Eve: -Adam do You love me?
Adam:-No , I don"t
Eve ( crying ): -Then why did you make love to me?
Adam:-Helooooo...do You see anyone else around ?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Чет Фед 11 2010, 23:06

Инцест - игра за целото семејство

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Чет Фед 11 2010, 23:11

На оној што оди по патот кој го сака му растат крилја,на оној кој оди по патот што не го сака копита

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by ?????? Чет Фед 11 2010, 23:14

Што е ова: крв пие вампир не е , лета а птица не е?
Always Ultra

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман Пет Фед 12 2010, 22:58

zmaj напиша:Eve: -Adam do You love me?
Adam:-No , I don"t
Eve ( crying ): -Then why did you make love to me?
Adam:-Helooooo...do You see anyone else around ?

Зошто имате секс ? - Page 3 869992 Зошто имате секс ? - Page 3 869992 Зошто имате секс ? - Page 3 869992 хахахахаха.... е, ова ми е виц на денов - веќе им се јавив на три другарки (22.00h)да им го прочитам и тоа како радиодрама, менував гласови
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Александра Нед Фед 21 2010, 02:01

планирам да имам два Зошто имате секс ? - Page 3 471679 Зошто имате секс ? - Page 3 979703
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман Чет Фед 25 2010, 01:16

You should have SEX on days that begin with T:
Thanksgiving,
> Tuesday,
> Thursday,
> Today,
> Tomorrow,
> Thaturday?
> Thunday?
> Every Thucking day!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман Чет Фед 25 2010, 01:46

Кога маж ќе стави на срце нешто кај една жена, тоа обично е неговата рака
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Пет Фед 26 2010, 17:32

Ja ke gi orocam vo banka za sperma
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Кидман Пет Мар 05 2010, 23:31

Зошто имате секс ? - Page 3 5294.2392336

Is sex dirty?
Only if it's done right.Woody Allen

Зошто имате секс ? - Page 3 388339
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by trpe Саб Мар 06 2010, 01:10

Зошто имате секс ? - Page 3 Douchefroide
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Тото Сре Мар 10 2010, 10:32

Такво нешто се прашував само после часовите по биологија. Зошто имате секс ? - Page 3 Emot4

Професорката ја убиваше темата Зошто имате секс ? - Page 3 476577
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Чет Мар 11 2010, 14:08

" Drugarice posadimo cvecee,
tamo gde vojska druga Tita krecee ! "

- Op, seks !
- Kaj vide tuka seks, ziti majka !
- Amori, vojskata na Tito akala po sumi ma. I ono op ! oni u
suma i on ke i go nasadi u sumata i ke i go bapne.
- More idi leci se !
- Ma nemoj ! A ajducka treva od kaj e lekovita za zeni
nerotkinji, a ?
- E aj da slusnam.
- Pa tamu u travata kaj se kriele ajducite i zenite demek
odele da berat bas od taa treva, a prethodno znaele deka tamu ima
ajduci...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by zbunet Пон Мар 22 2010, 01:29

Prviot pat koga imav seks taa dobi menzis bas togas i moze da se zamisli kako traumaticno deluvase toa
na eden mlad i neiskusen covek kako mene. Se cuvstvuvav kako ubiec i koga si zamina ocekuvav da mi
zatropaat na vrata i da me zatvorat. Si velev : - Ako prezivee, ne ebam
nikogas poveke ! Ama kako pomina bez posledici, a i ja bez karakter koj
ne si go pocituva dadeniot zbor prodolziv da ubivam naokolu.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто имате секс ? - Page 3 Empty Re: Зошто имате секс ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот