МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Еурека

+5
fragola
Кидман
Тото
zbunet
Александра
9 posters

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by fragola Чет Ное 25 2010, 18:47

lol! Еурека - Page 5 125943
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Пет Дек 03 2010, 21:32

Прво чекаш да пораснеш, после чекаш да ти порасне тоа што ти е насадено.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by keti Нед Дек 05 2010, 13:32

А што е кај тебе насадено Збунет? smesko
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Нед Дек 05 2010, 20:50

Идеја lol!
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by the nurse Нед Дек 05 2010, 20:55

Зарем дозволуваш некој да ти насади идеја? zbunet
Мислев, ти на други им всадуваш!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Пет Дек 17 2010, 13:44

Требаше да видам, бидам и да победам.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Пронајден леден вулкан на „Титан“

Пишување by trpe Пет Дек 17 2010, 16:10

Научниците веруваат дека откриле досега најголем доказ за постоење на леден вулкан на најголемата месечина на Сатурн, Титан. Сондата на НАСА, Cassini снимила со радар и инфрацрвени инструменти, планина висока 1,5 км. со длабока дупка во неа и околно подрачје кое изгледа како излеан материјал од вулкан. Планината и целото подрачје научниците го нарекуваат „The Rose“ (Роуз).


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Нед Јан 09 2011, 21:16

Што е видовит? Видел во себе нешто што никој не може да го види.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by trpe Чет Јан 13 2011, 16:33

Еурека - Page 5 Mayai
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Нед Јан 30 2011, 20:48

Еурека - Page 5 Zivotn10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Пон Јан 31 2011, 23:59

Смеењето знае да биде заразно, ама и . . . њето kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by the nurse Вто Фед 01 2011, 00:16

Има ли нешто што не е заразно? kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Вто Мај 03 2011, 08:36

Postoi nekoja sila koja nekogas ke ti gi odvrze kondurite za te zastane i spasi od nekoja nesreka koja te ocekuva. No nekogas ke ti gi odvrze za da ne mozes da i' izbegas na nesrekata
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by trpe Сре Мај 04 2011, 09:21

Еклер!!!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Сре Мај 04 2011, 09:52

Tulumba!!!
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Сре Мај 25 2011, 10:12

Колку е лесно виртуелно да ги бираш пријателите. Кој претерува клоца во газ. А кога ќе ти дојде дома ќе се опие и ќе ти тресе глупости? Па тогаш ти си ваков, па онаков, а ти мораш да го толерираш заради ова или она smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by trpe Нед Мај 29 2011, 16:24

Што е тоа иронија?
- Иронија е Лепа Брена да ти пее “уѓи слободно” а карта е 500 денари.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Пон Сеп 19 2011, 12:32

Многу луѓе дошле до истата идеја, но повеќето ги мрзело да ја реализираат чекајќи на правото време и мислејќи дека само тие ја знаат kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by the nurse Пон Сеп 19 2011, 19:32

,,Мислите не припаѓаат никому, тие лебдат наоколу како ангели,,

од,,За љубовта и другите демони,,-Маркес
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Нед Ное 13 2011, 23:06

Ke te usreki samo ako e poveke od kolku sto zasluzuvas kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by trpe Саб Ное 26 2011, 16:24

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Саб Ное 26 2011, 16:25

misli
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by trpe Вто Ное 29 2011, 13:13

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by trpe Пет Дек 16 2011, 14:03

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by zbunet Нед Фед 05 2012, 00:10

Секој избор со текот на времето станува грешка kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Еурека - Page 5 Empty Re: Еурека

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот