МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

+3
Александра
Тото
zbunet
7 posters

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Саб Сеп 12 2009, 09:09

„Отров да ми дадеш за тебе ќе го испијам “

Нема врска, ама убаво звучи Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? 825276
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by ?????? Саб Сеп 12 2009, 09:17

збунет, пробај, дај и
чисто онака за проба де,
ако го испие, значи те сака Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? 782645

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Саб Сеп 12 2009, 09:26

Од мене посилен отров нема.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by ?????? Пет Сеп 25 2009, 23:18

лажење се рачуна?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Сре Сеп 30 2009, 13:30

Ako me ostavis, nikogas nema da poglednam drug, drug kako tebe nema
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Тото Саб Окт 17 2009, 16:19

Таткото на таа мојта: Тоа зевзекот ке ја слимне ваа нашта мома на земјата (најубаво), ама ако нешто и направе ќи гу забесум за јајцата на ламбата пред Тедико
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Нед Окт 25 2009, 00:00

- Да врнеа мозоци немаше ни да се намокриш !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра Нед Ное 15 2009, 11:32

„ ... ова девојче ќе го мажиме подалеку - да поминат барем неколку дена додека да ни го вратат. “ :хаха:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Нед Дек 06 2009, 21:16

- Abe nisto ne razbiras i glup si kako ( tup, tup,tup - po masa )
- Ej, nekoj cuka
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Нед Дек 27 2009, 18:15

хммм... пред некој ден добив еден необичен комплимент од еден повозрасен комшија на работа и баш ми дојде убаво

Секогаш го поздравувам со, ,,Здраво-живо, чичко ...(тој и тој), како сте денес?,,
и некни ми вика, Здраво-живо девојче, знаеш што ми иде да ти речам кога ќе те видам како идеш на работа??? - ДА СИ ЖИВА! Ете, не знам зошто, така ми иде да ти речам, да си жива!,,
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Нед Дек 27 2009, 19:17

- E stvarno si majmun, pederce skopsko !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Саб Јан 09 2010, 23:56

Колку пати до сега си ме свлечкал за партал во последен момент пред да пропаднам в провалија
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Чет Фед 11 2010, 00:30

Бакни ме ако грешам, ама да не се знаеме од некаде ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра Чет Мар 25 2010, 00:10

може најхраброто??

кога ќе викнам БУБАЧКАААА!!!!!!!!!!!!! веднаш трча и стручно ја фаќа и уште постручно ми објаснува дека „тоа нешто“ не може и не сака да ме изеде мене Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? 336123

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Vinnie-the-vinegaroon
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Чет Мар 25 2010, 08:18

ми рече, е стварно ја претера Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Frustr10
а не ја претерав, стварно.... можам уште Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Geneca10
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра Саб Мар 27 2010, 00:22

ме чека(л) Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? 695411
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Саб Апр 17 2010, 11:03

се важи ли и кога некој ќе те убие во поим? Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? 985250
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Сре Апр 28 2010, 11:56

Најубавото нешто што некој го направил за мене е кога не можел да ми помогне, бар не ми сметал.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by keti Сре Апр 28 2010, 15:25

Обично се вели дека убавите нешта што некој ги направил или кажал за нас се забораваат. Јас го имам тој проблем што не можам да се сетам кој ми кажал или направил нешто лошо... Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? 151405
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Чет Мај 06 2010, 15:38

Обично разговарам со несвесното т.е. неискажаното кај луѓето и верувај, нема ништо убаво таму.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Тото Пет Мај 14 2010, 12:28

Засега ми е најлошо кога седиме, седиме и одеднаш ќе и текне да стане за нешто .
Ма тогаш ми иде да лом да направам и да растурам цел кафич. Ама седам мадро и грмам во себе Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? 336123
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра Сре Мај 19 2010, 01:50

ме држи за рака и тогаш кога сите му се смеат и му велат „Де бе, не изигравај, тоа е изживеана работа“.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Чет Мај 20 2010, 00:54

Najubavoto nesto sto moze da se sluci koga nekoj e kraj tebe, a ne ti bara nisto.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Тото Чет Мај 20 2010, 02:24

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? 538444 Значи, за да и биде убаво со мене на Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? 09 треба да се преправам дека ми е доста само да ја гледам Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? 432187 Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? 104553
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот