МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

+3
Александра
Тото
zbunet
7 posters

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Пон Јун 07 2010, 00:24

- Имам бубулица на устата.
- Тоа ти е оти многу јадеш ....а
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Пет Јун 11 2010, 00:50

ми рече дека сум газла, ама дека тој баш таква ме сакал
и сега шо,
како комплимент да не треба случајно ова да го сфатам Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 15785
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by trpe Пет Јун 11 2010, 09:45

Што се лутиш, па знаеш дека сега газлите се на цена, Џенифер Лопез, Бијонсе, Шакира итн.итн. Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 151405
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Пет Јун 11 2010, 13:00

a? Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 497844 викаш? Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 497844
па... овај.... може да..... па у ствари така ако се гледа и комплимент може да е Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 539282

Трпе бееееее..... ќе те предложам за спасувач на врски и преврски

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 125943
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by keti Нед Јун 13 2010, 13:16

Познавам луѓе кои се слаби или имаат многу мала килажа, но воопшто не се задоволни од животот (сепак има и исклучоци), но има луѓе кои имаа некој килограм повеќе но сепак зрачат со светлина и радост и со нив е право задоволство да се дружиш... backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse Нед Јун 13 2010, 15:02

Jas ne znam ova dali e najubavo ili najloso,ama edna na rabota bukvalno vo se me imitira.Prvo mislev deka mi se pricinuva,no pocnaa drugite da primetuvaat.Mi dise zad vrat,me zamara,stvarno ne znam kako ce zavrsi.Mnogu e neprijatno!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Чет Јун 24 2010, 15:09

- Ај на кафе
- Ама не пијам кафе
- Па ни ја
- Епа што ќе правиме ?
...............................
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by trpe Чет Јун 24 2010, 15:26

Интересно прашање, навистина Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 539282
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Пет Jул 09 2010, 20:54

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 301497 ти не си ни свесен колку е тоа прашање треба да се заслужи
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра Пет Jул 09 2010, 23:24

„Експлицитноста не ти е најјака страна. “ --------- завршен цитат

Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Тото Нед Jул 11 2010, 02:54

Кога дозволуваат околностите кажува дека ме сака.
А од тоа што го прави не можам да заклучам дали ја кажува вистината zbunet
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Саб Aвг 07 2010, 16:36

ми рече дека сум добричка душичка
еден час го мислеше тоа...
...
...
и после се предомисли
Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 557700
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Пон Aвг 30 2010, 21:41

Еднаш беше многу лута и за малце ќе ми речеше дека ме сака Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse Вто Aвг 31 2010, 09:52

Дека сум,,класа,,(што и да му значи тоа) и дека сум невиден талент да изнервирам машко! kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Сре Сеп 01 2010, 16:58

,, јас можам да крекам колку сакам, ама морам да признаам дека си надпросечно.....,,
( хехе не кажувам што, ама сега низ нос ќе му го извадам, аха, ти думаш тогаш кога ми рече дека сум надпросечно хехе...)
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Сре Сеп 01 2010, 20:12

- јас не се сомневав дека ќе успееш, многу си досадна, затоа ти завршиле работа Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 770493
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Пет Сеп 17 2010, 17:33

не се секирај, клеветите се типични за македонскиот менталитет


(е ај не се секирај, де...)
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Кидман Нед Сеп 19 2010, 14:13

најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото, најубавото нешто што некој некогаш ми го рекол
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse Нед Сеп 19 2010, 19:33

Ти си нај..................................без тебе............... umren!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра Пон Сеп 27 2010, 01:11

некој ме нарече цвикаторка.
и тоа си е во ред, лично право.
ми пречи што оваа тема е во потфорум љубов.
што има врска со љубовта како некој ме нарекол Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 716430
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Пон Сеп 27 2010, 14:30

Цвикаш да сакаш ? Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 497844
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Александра Пон Сеп 27 2010, 17:05

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 538444 taka li izgleda od strana?

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 770493
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by zbunet Пон Сеп 27 2010, 18:14

E da, za ljubov treba i hrabrost. Koj nema hrabrost ke se obrati do najbliskite strojnici Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by the nurse Пон Сеп 27 2010, 19:02

Koga zboris za ljubov,gledaj vo oci a ne ,,nastrana,, kez Gledas kako Dalas gleda pravo vo oci! Pa,za hrabrost ce kazues! backa
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас? - Page 2 Empty Re: Најубавото или најлошото нешто што некој го направил или кажал за вас?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот