МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

+7
trpe
Тото
kazablanka
Кидман
fragola
Александра
zbunet
11 posters

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Вто Ное 16 2010, 19:42

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Fs9NN


Последната промена е направена од hot nurse на Вто Ное 30 2010, 23:32. Мислењето е променето 2 пати.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман Вто Ное 16 2010, 23:49

моите 5 минути ги замислувам како тоа девојчето со зелени хулахопки што скока во воздух на А1 кога даваат реклами
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by keti Сре Ное 17 2010, 21:15

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcR49yYuiWkkJZh8xZVhXuTn9PkpjEbRzGSrFLUeSZvMsTZqF9KX8g
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by keti Сре Ное 17 2010, 21:22

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcSMYpnL_NyEBkd2jWKZYmemlXBo64uXpj_5Y5qBQ-FKDpvq64g28w Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 104553 Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 125943
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман Сре Ное 17 2010, 21:31

keti напиша:Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcR49yYuiWkkJZh8xZVhXuTn9PkpjEbRzGSrFLUeSZvMsTZqF9KX8g


гушка за тебе Кети Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 125943
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by keti Сре Ное 17 2010, 22:03

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 438648
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Нед Ное 28 2010, 14:28

Првите и последните пет минути се најзначајни и затоа гледај да не преминеш 10 минути.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by na oko Сре Дек 01 2010, 09:46

so mnoooogu nuli

na oko


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра Чет Дек 02 2010, 11:33

ги замислувам вака или онака, замислувам, замислувам ...
и на крај помислувам на тоа што го рекол Р В Емерсон, дека
секои пет минути можат да бидат твоите пет минути ако знаеш како да ги искористиш
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Чет Дек 02 2010, 12:41

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Stuff-jun01
Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 12535_205068593221_204178948221_4090688_6358458_n
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Пон Фед 21 2011, 15:52

Пет минути е кратко за да биде слатко.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by keti Пон Фед 21 2011, 20:42

А што тоа????? Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 897446
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Сре Мар 09 2011, 15:51

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Пет Мар 11 2011, 00:55

За да ја прифати твојата идеја не смееш да ја изговориш туку да го наведеш тој да ја изговори и да изгледа како негова инаку нема да ја прифати.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман Чет Апр 14 2011, 11:43

Вулкан
Под итно ми треба вулкан
мора да е топло да пливаш во лавата
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Вто Јун 28 2011, 11:01

Ако не обрнуваш внимание на тоа што ќе го добиеш или загубиш на патот кон целта, твојот труд ќе биде награден со искуство smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by keti Вто Јун 28 2011, 14:40

Ако обрниш внимание само на знаењето што си го стекнал на патот на духовното, тогаш ќе бидеш награден со среќа и со убав живот... trepka
А ако тоа знаење го споделиш и со другите, тогаш ќе бидеш награден и со вечен живот... backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Пон Jул 18 2011, 11:56

Vo golata vistina e svetlinata i togas ostanuva samo edno mesto kade moze da se odi kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра Пон Jул 18 2011, 15:03

gi zamisluvam taka da im gi resam problemite na site sto gi sakam, a tie da ne znaat za toa. flower
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Вто Jул 19 2011, 23:09

palce vinozito
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Саб Jул 30 2011, 15:28

Vo mala podrumska prostorija polna so tegli toj ja guska i baknuva, a taa se kikoti. Najverojatno nesto ke padne kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Пон Aвг 01 2011, 11:47

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Вто Aвг 16 2011, 14:23

Кога си најнеспремен за одлука баш тогаш ти се нудат најмалку два избора за кои мораш веднаш да решиш kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра Вто Aвг 16 2011, 15:30

moite 5 minuti se vo veceto. ... nirvana Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcSRvyvSD_SpwBUVSp9NQn0DdcpI5u_hj5iqGqd-lSdHhnAOHKLG
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Нед Сеп 11 2011, 14:17

Среќниот стои затоа што не му се седи, додека другите седат и не им се станува kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 5 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот