МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

+7
trpe
Тото
kazablanka
Кидман
fragola
Александра
zbunet
11 posters

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Сре Aвг 04 2010, 23:12

За 5 минути можам да го направам она што некој го прави за 50
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман Сре Aвг 04 2010, 23:23

е шом ќе правиш за 50 она што некој го прави за 5, тогаш да се пофалиш Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Lol
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Сре Aвг 04 2010, 23:33

Нашата земја е во развој и треба да бидеме брзи Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Icon_bounce
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман Сре Aвг 04 2010, 23:36

нашата земја Зајкодонија ли се вика?
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Сре Aвг 04 2010, 23:38

Па све поише зелки има
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Чет Aвг 05 2010, 00:07

Нејкам да ги замислувам,па више.Сакам да ги доживеам,е како...не ви кажувам! flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Чет Aвг 05 2010, 00:12

И да ги доживееш, ако не се пофалиш исто ко да не било
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Чет Aвг 05 2010, 00:45

Типично машко размислување.Добро, ќе ти шепнам ,слушај trac
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Сре Aвг 11 2010, 08:59

Многу е важно визуелните пет минути да се поклопат со сетилните
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Сре Aвг 11 2010, 09:06

paga smea Ова ти е ептен...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Emily Сре Aвг 11 2010, 09:24

....pa malku mi se 5 minuti Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 48158 Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 104553
Emily
Emily


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Сре Aвг 11 2010, 14:03

...Playing God for 5 min,... hehe
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман Сре Aвг 11 2010, 14:15

hot nurse напиша:...Playing God for 5 min,... hehe

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 301497 Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 396122
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Чет Aвг 26 2010, 00:09

Да направам лошо многу ми се и 5 минути, да направам добро малку ми се и 5 години.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман Чет Aвг 26 2010, 17:37

ќе ги истепам сите
пау..пау... пау.... ра тата та та таууу......
и после ладно ќе си го дувнам пиштолот, ќе си го накривам шеширот и ќе одјавам во правец на зајдисонцето
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by the nurse Саб Aвг 28 2010, 22:55

Кидман напиша:ќе ги истепам сите
пау..пау... пау.... ра тата та та таууу......
и после ладно ќе си го дувнам пиштолот, ќе си го накривам шеширот и ќе одјавам во правец на зајдисонцето
Ама прво ќеф ми е да им кажам,,Say hellow to my litlle friend,,! trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Вто Сеп 21 2010, 22:22

Најубави се оние 5 минути кога ќе сфатиш дека си преживеал или си се заљубил.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра Вто Сеп 21 2010, 22:31

вашиот одговор . . .
.
.
.
.
.
.
. . . е . . .
.
.
.
.
kez
.
ВИСТИНА
.
10
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Вто Сеп 21 2010, 22:34

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 104553 Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 686866
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Кидман Вто Сеп 21 2010, 23:01

и ти шо направи?
- не преживеав Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 104553
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Вто Окт 05 2010, 12:16

Полумрак, а таа ги соблекува гаќичките Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 601181 Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 48158
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра Пет Окт 08 2010, 03:14

сите спијат а ние сме сами

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQFVU2R6lEqC3b1l_Egb1ZwSY9eX88slphVVCZpCHknRNz86ps&t=1&usg=__VuW0h2FCprszMBdx4LI5DSnbI14=
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty one call, that`s all

Пишување by Кидман Саб Окт 09 2010, 23:24

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 37208_447194014431_287258184431_5172266_782668_n
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Александра Сре Окт 20 2010, 22:05

како?

ги замислувам секако. барем тоа не може никој да ми го земе Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 762431
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by zbunet Пон Ное 15 2010, 13:38

Моите пет минути ги замислувам со личност која нема ориентација во време, а просторот ќе го обезбедам јас.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како ги замислувате вашите „пет“ минути? - Page 4 Empty Re: Како ги замислувате вашите „пет“ минути?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот