МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

+2
Тото
zbunet
6 posters

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 4 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Сре Фед 22 2012, 13:11

Sekogas prvo za materijalnoto se fakaat kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 4 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Тото Сре Фед 22 2012, 23:56

zbunet напиша:Sekogas prvo za materijalnoto se fakaat Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 4 104553

Е па ако само го замислувале а не го опипале материјалот, тогаш не важи - не е искуство Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 4 104553
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 4 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Нед Апр 01 2012, 18:10

Koga ke mu rece " Pa jas sum stara za tebe" znaci saka uste ubeduvanje kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 4 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Александра Пон Апр 02 2012, 02:37

zbunet напиша:Koga ke mu rece " Pa jas sum stara za tebe" znaci saka uste ubeduvanje Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 4 104553

Колку понижувачко! Наместо да се мачи да ја убедува, поарно нека тркне до ВЦ со некое сликиче од весник и нека примени техника „сам свој мајстор“. Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 4 297631

он топик: одговор на прашањето: да. разменуваат.
на пример, ако ОН те дави со убедување, тек после којзнае со што ќе те дави, кога веќе очигледно бавно сфаќа дека не те интересира неговата артилерија. Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 4 151405
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 4 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Пон Апр 02 2012, 16:39

Pa moze da mu rece deka ne saka, poednostavno e kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 4 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by the nurse Пон Апр 02 2012, 17:33

Da,razmenuvaat...no,toj ne smee da doznae kuti
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 4 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by zbunet Пон Апр 02 2012, 19:56

Со сочни детали? iznenad
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства � - Page 4 Empty Re: Дали жените разменуваат љубовни и сексуални искуства �

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот