МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Како да се остане вечно млад со духот?!

+6
Тото
alisa
trpe
Кидман
Александра
zbunet
10 posters

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 6 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Сре Јун 22 2011, 16:15

Ziveeme so nasite pet setila i tolku e, nema poveke od toa sto go narekuvame zivot. Zatoa i tolku trae kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 6 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by keti Сре Јун 22 2011, 17:50

Вечно млад во духот може да се остане само ако се љуби искрено и со цело свое срце... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 6 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Пет Jул 15 2011, 01:16

Важен е квалитетен живот, а не колку долг му бил kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 6 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Чет Aвг 18 2011, 00:38

Posakaj i ke uspees, t.e. zamisli jako deka si uspeal i ke ti pomine merakot kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 6 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by the nurse Пет Aвг 19 2011, 20:39

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 6 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Пон Сеп 19 2011, 12:42

Не се залажувам дека среќата ме чека зад некое ќоше, одамна ми го покажала своето право лице и затоа имаме раскинато. Се фатив со логиката и досега не ме изневерила smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 6 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by the nurse Пет Сеп 23 2011, 00:35

Да учиш од некои што се вечно млади со духот smesko

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 6 Betty+white+as+rebecca+nurse
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 6 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Вто Окт 25 2011, 15:56

Dobrite momenti postojat za da se sekavas i da ti pomognat da izdrzis koga ke te najdat losite, a losite momenti postojat za da te potsetat deka sekoj dobar moment se plaka smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 6 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by the nurse Чет Окт 27 2011, 10:23

Мажите во душата секогаш задржуваат нешто од детето во себе,и којзнае зошто...тоа е добро.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 6 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Саб Мај 19 2012, 15:20

Првиот неуспех значи само прво скалило кон целта kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 6 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by the nurse Саб Aвг 25 2012, 21:27

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 6 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by zbunet Нед Јан 06 2013, 13:43

Човекот е млад е колку што му рипа малиот kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 6 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by the nurse Вто Мај 07 2013, 11:44

Само за жени,тежината минус 20=твојата вистинска возраст taa
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Како да се остане вечно млад со духот?! - Page 6 Empty Re: Како да се остане вечно млад со духот?!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот