МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

+2
Тото
zbunet
6 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by ?????? Пон Сеп 14 2009, 12:52

Напишете ги своите мислења и размислувања

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet Сре Сеп 16 2009, 16:48

Galenjeto predizvikuva zelba za seks :смешка:
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by ?????? Чет Сеп 17 2009, 09:57

cel den galenje ,cel den seks Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? 638372

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet Чет Сеп 17 2009, 11:53

emi kako ? stom te gali znaci te faka sekade
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by ?????? Сре Сеп 23 2009, 09:24

ajde be Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? 357977 nema vrska galenjeto so seksot,zar posle seks nema galenje Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? 688801

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by ?????? Пон Окт 05 2009, 11:56

и пак секс?! Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? 357977

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet Пон Окт 05 2009, 21:18

Koga cvrsti pogledi ke im se vkrstat
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by Тото Саб Окт 17 2009, 16:07

а бе, оти саке, саке, ама може не одман и може не ваа гудина
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet Нед Окт 25 2009, 00:16

Ако е само до пола, значи е галење.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by trpe Сре Дек 09 2009, 10:51

Што е торта без шлаг Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? 47654
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet Пет Апр 30 2010, 20:01

Ако жената сака да се гали, а не дозволува секс, значи сака да го возбуди и да му побара нешто што тој не би и’ дал во нормални околности.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by ?????? Саб Мај 01 2010, 01:38

Штом кобилата ја тимариш значи сакаш да ја јаваш

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet Нед Мај 02 2010, 22:14

Зошто
некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???


Штом кобилата ја тимариш значи сакаш да ја јаваш

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? 503924 Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Lol ...ова е јако Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? 693179


zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet Пон Јун 14 2010, 12:51

Колку подолго се галат тоа лесно може да избега од контрола и се повеќе се приближуваат кон критичната точка. А каде има контролирано галење и дали би можело тоа да се нарече така ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by Тото Вто Јун 15 2010, 11:39

Затоа што мислат дека женската им е еманципирана, дека знае што сака и не глуми „јас не сум таква“ и затоа што ја сметаат за рамноправна половина, што значи дека веруваат дека мислат исто lulanje
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet Нед Aвг 01 2010, 13:10

Ако се направи споредба со музиката, сериозната потсетува на предигра, а сегашнава на тврдо порно.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by the nurse Сре Aвг 18 2010, 23:41

Па,понекогаш стварно сакаш само малку масажа,гушкање и...лека ноќ morska sirena son П.С.Некои дечки мислат така,мажите си знаат која што сака и кога
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet Чет Aвг 19 2010, 00:12

Deckite nemaat vreme i zatoa donesuvaat brzi zaklucoci, mazite znaat deka deckoto vreme zaminalo i kaj da brza ? Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by the nurse Чет Aвг 19 2010, 00:20

Токму така gal
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by Кидман Пет Сеп 03 2010, 21:20

СТАЛНО ЈА ЛАЖЕ!!!!


Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? 27708_391155144431_287258184431_3862486_2455639_n
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by the nurse Пет Сеп 03 2010, 22:40

paga smea Добро е!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet Саб Сеп 04 2010, 13:10

Не му е страм !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by keti Саб Сеп 04 2010, 13:49

Море стално ја лаже...не треба да му се верува... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by zbunet Пон Ное 29 2010, 23:52

Кога жената сака да се милува, не значи дека сака и секс, но ако сака секс, тоа значи дека сака и да се милува.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс??? Empty Re: Зошто некои дечки мислат дека ако цурата сака галење сака и секс???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот