МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ОГЛАСИ :D

+5
the nurse
fragola
Кидман
trpe
zbunet
9 posters

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet Пон Апр 19 2010, 13:48

[quote="trpe"]Продавам упоребени стапчиња за уши за правење на увин чај ОГЛАСИ :D - Page 2 691996ОГЛАСИ :D - Page 2 503924
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe Сре Мај 05 2010, 16:17

"Ја повикувам мојата жена Трпана да се врати, како би го работеле она што не го работевме, бидејќи да го работевме тоа, она денес не би го работела она што го работи".
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe Вто Мај 18 2010, 15:54

Поливам на коливо со моја кофа. ОГЛАСИ :D - Page 2 151405
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse Сре Мај 19 2010, 22:34

Bockam strucno veni,a moze i arterii.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet Сре Мај 19 2010, 22:43

И оној докторон во заводот за рехабилитација демонстрира таква вештина.
Кој би очекувал дека после Томе од пивара, следниот ќе биде лекар.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse Чет Мај 20 2010, 00:55

Pa najodlepeni se bavat so medicina,na site drugi im e strav.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe Чет Мај 20 2010, 17:10

Продавам Durex кондом, еднаш користен, гаранција два дена.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe Пон Мај 31 2010, 12:36

Млада згодна женска, вискоа 175 цм. со димензии 90 - 60 -90, со плава
коса....продава трактор „фeргусон“
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet Пет Jул 02 2010, 13:12

Продавам кабриолет кондури 90 годиште со изминати 100 км.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe Саб Jул 03 2010, 09:45

Ако сакате да ги оставите цигарите, оставете ги кај мене!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Кидман Саб Jул 03 2010, 09:54

ahahahahahaa.... добро утро Трпе
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe Саб Jул 03 2010, 10:03

Добто утро! Повели на кафе ОГЛАСИ :D - Page 2 691996

ОГЛАСИ :D - Page 2 396122
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Кидман Чет Jул 08 2010, 23:08

Лижам капачиња од јогурт
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Кидман Чет Jул 08 2010, 23:09

мењам шлогиран дедо за друг вид недвижнина
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet Чет Jул 15 2010, 11:04

Растурам по куќи исто ко да сум мајстор.

Шифра : Растурикуќа
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse Чет Jул 15 2010, 12:16

Ооо ОГЛАСИ :D - Page 2 538444
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe Вто Jул 20 2010, 02:56

Китам коли за свадби

ОГЛАСИ :D - Page 2 Toiletpaperpranks22
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by keti Сре Jул 21 2010, 21:26

Еве каде заминала цела тоалетна хартија од продавниците..Трпе ја користел како украсна хартија за декорација на коли... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet Пон Aвг 09 2010, 22:38

Нудам квалитетно легло со прочуено педигре
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse Пон Aвг 09 2010, 23:33

Не си баш јасен! lol! Објасни за какво легло се работи!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet Пон Aвг 09 2010, 23:48

За понатамошни информации јавете се во редакција за да не оди во живо и пред сите ОГЛАСИ :D - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse Вто Aвг 10 2010, 00:08

paga smea И да знаеш ќе се јавам!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by the nurse Чет Сеп 02 2010, 16:06

,,Се бара еден алфа мажјак,да дојде да ги среди жениве на ,,наша мала клиника,,затоа што збеснаа... trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by zbunet Чет Сеп 02 2010, 22:58

Ним им треба ѕвер ОГЛАСИ :D - Page 2 84441
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by trpe Нед Сеп 12 2010, 14:04

ОГЛАСИ :D - Page 2 52142734
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ОГЛАСИ :D - Page 2 Empty Re: ОГЛАСИ :D

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот