МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НЕШТО ИНТЕРЕСНО

+4
keti
Кидман
trpe
zbunet
8 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by zbunet Чет Јун 09 2011, 22:56

Koga Japoncite koi se tehnoloski najnapreden narod se zaebaa so atomskata energija, znaci deka site vo svetot treba da se isklucat. Ne znam sto ne e jasno tuka? smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by keti Нед Јун 12 2011, 23:00

А кај нас сакаат да градат атомска централа?... Зошто му е потребна таа кога велиш дека Јапонците се зезнале??? trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by keti Нед Јун 12 2011, 23:47

jazik vrv igrac guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by keti Вто Јун 14 2011, 08:29

misli jazik backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by zbunet Вто Јун 14 2011, 16:13

Epa ne treba da ja pravat kaj nas НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by keti Чет Јун 16 2011, 18:12

Кај нас треба да се градат хидроцентрали и ветерници за производство на електрична енергија и така ќе имаме доволно енергија и за себе и за да извезуваме и во други земји... trepka guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by the nurse Чет Јун 16 2011, 18:28

Токму така.Нели имаме многу реки(вода) и ветрови.
Но,изгледа тие што би го изработиле тоа, водата и ветровите ги однеле...
во земји каде навистина ги ценат и ги плаќаат. zbunet
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by keti Пет Јун 24 2011, 19:11

Кога би се сменила оваа власт, hot nurse со нејзиниот шприц повеќе нема да има потреба да биде овде...Тогаш луѓето ќе бидат посреќни и повеќе расположени за љубов и секс и ќе бидат здрави како дрен... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by the nurse Пет Јун 24 2011, 19:59

Добро,ќе им го пренесам тоа на моите пациенти smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by keti Саб Јун 25 2011, 01:57

На твоите пациенти можеш да им помогнеш кога ќе ги убедиш дека не се болни воопшто и дека самите можат да си помогнат доколку го сватат тоа... backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by zbunet Саб Јун 25 2011, 10:11

Keti, a koj saka da bide bolen? Da bese taka nemase da ima bolni na ovoj svet. Ili koj saka da bide siromasen? Site mectaat za bogatstvo i sepak go nemaat. Si treba mnogu poinakva formulacija koja ne se spoemnuva na sekoja strana od nekoj zolt vesnik smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by keti Вто Aвг 23 2011, 17:04

Дали веруваш во тоа што го кажав претходно?... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty ЖЕНИ РОБОТИ

Пишување by keti Вто Aвг 23 2011, 17:05

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Zene-roboti-5
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by zbunet Вто Aвг 23 2011, 17:55

Ke se parime so plastika kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by the nurse Саб Сеп 24 2011, 21:01

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Пон Ное 28 2011, 11:28

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Вто Ное 29 2011, 13:00

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Сре Ное 30 2011, 13:22

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Чет Дек 01 2011, 11:30

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by Кидман Саб Дек 03 2011, 20:30

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 14226
trpe напиша:НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Pic22929t
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Пон Дек 05 2011, 23:04

Ништо не ме боле, мене цуре волееееее... НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 151405
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Пет Дек 16 2011, 13:48

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Мување на Facebook

Пишување by trpe Пон Јан 30 2012, 16:58

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by the nurse Чет Фед 02 2012, 10:57

Мув љет,мув не љет... kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by trpe Пет Фед 10 2012, 15:04

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

НЕШТО ИНТЕРЕСНО - Page 3 Empty Re: НЕШТО ИНТЕРЕСНО

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот