МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ajde da se pozdravime

+7
the nurse
Кидман
Тото
fragola
trpe
Александра
zbunet
11 posters

Страна 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by na oko Сре Дек 22 2010, 09:17

dobro vi utrooo ajde da se pozdravime - Page 12 670681

na oko


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Сре Дек 22 2010, 11:45

kez guska
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti Пон Дек 27 2010, 09:02

ajde da se pozdravime - Page 12 GoodMorning.jpg.w300h289

Добро утро на пријателите Мекичари од Скопје и Лос Ангелес, кои се он-лајн. Овде баш ништо не може да се скрие, се' е видливо... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Вто Јан 04 2011, 23:54

Време е за спиење и кога ќе се разбудам сакам да биде 1 мај kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Чет Јан 06 2011, 00:58

и јас flower
во „старо време“ на први мај се лулале lulanje
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман Чет Јан 06 2011, 01:45

saving your settings
windows is shuting
down ajde da se pozdravime - Page 12 151405
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Чет Јан 13 2011, 03:28

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Саб Јан 29 2011, 01:35

Hola! guska backa
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Саб Јан 29 2011, 16:53

guska
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti Сре Мар 30 2011, 08:55

Денес ми е роденден, па се потрудив малку и направив торта...Повелете и послужете се... trepka guska backa
ajde da se pozdravime - Page 12 Heart-shaped-wedding-cakes-11
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Сре Мар 30 2011, 09:36

neka ti sreken rodendenot ! guska guska guska vinozito ognomet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty

Пишување by the nurse Сре Мар 30 2011, 09:49

guska backa Happy birthday КETI!


Последната промена е направена од hot nurse на Сре Мај 04 2011, 19:50. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман Сре Мар 30 2011, 14:56

Neka ti e srekjen rodendenot Keti, da si ziva i zdrava ajde da se pozdravime - Page 12 396122
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti Сре Мар 30 2011, 18:41

Ви благодарам на искрените честитки... ajde da se pozdravime - Page 12 438648 И нека не ве збунува темата „Ајде да се поздравиме“ каде што ја објавив веста за мојот роденден...иако искрено и мене ме збуни... ajde da se pozdravime - Page 12 104553
Јас и понатаму останувам на форумот за да се дружам со Вас ajde da se pozdravime - Page 12 125943 ajde da se pozdravime - Page 12 125943 ajde da se pozdravime - Page 12 125943 ajde da se pozdravime - Page 12 396122
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti Сре Мар 30 2011, 18:47

Поздрав до сите мои пријатели Мекичари и ви посакувам многу убави моменти со Вашите најмили и да сте ми здрави, весели и среќни...

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Тото Чет Мар 31 2011, 16:13

Среќен роденден, Кети

ajde da se pozdravime - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcTh5f5KhtVbHHCWYtY3Bf9td9qEhQKIF3TpxY99NkoyChTcA8fR
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Чет Мар 31 2011, 21:56

кети, хепи ти брдеј ajde da se pozdravime - Page 12 125943 ajde da se pozdravime - Page 12 196669
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti Пет Апр 01 2011, 07:48

fala guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Сре Апр 06 2011, 20:07

ajde da se pozdravime - Page 12 1g017010
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Пон Апр 11 2011, 12:31

ajde da se pozdravime - Page 12 125943
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Тото Пон Апр 11 2011, 22:27

Кај соседите се вклучи алармот ajde da se pozdravime - Page 12 Images?q=tbn:ANd9GcSgRz6IdPUE127f_zkBkB-py7MxQ1mYqW-PsLnobQgQGDTxD776
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Саб Апр 23 2011, 22:26

време е да се измешаме со народот ajde da se pozdravime - Page 12 151405

ajde da se pozdravime - Page 12 I
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Сре Мај 04 2011, 13:57

ajde da se pozdravime - Page 12 Forumhr1
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse Сре Мај 04 2011, 15:22

fala Trpe!You made my day! paga smea
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Сре Мај 04 2011, 15:45

Ќе вииш ти! lut
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 12 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот