МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ajde da se pozdravime

+7
the nurse
Кидман
Тото
fragola
trpe
Александра
zbunet
11 posters

Страна 13 of 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse Чет Мај 05 2011, 14:34

Онака,да ве поздравам сите... што ме трпите цела година на Мекици smesko guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Чет Мај 05 2011, 15:46

ajde da se pozdravime - Page 13 Saluta10
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Нед Мај 22 2011, 14:59

Очекувајте го крајот на светот вечер во 18 часот, а за повеќе информации гледајте ги вестите во 19 часот ajde da se pozdravime - Page 13 762431
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti Нед Мај 22 2011, 20:16

Или како што денес коментираа К-15:"КАКО ГО ПОМИНАВТЕ СУДНИОТ ДЕН!?“ kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Тото Нед Мај 22 2011, 23:47

Некои го поминаа, а некои го паднаа tocak но нивниот број е занемарлив kez
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Пон Мај 23 2011, 12:50

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Нед Мај 29 2011, 17:02

Ај доста ajde da se pozdravime - Page 13 639990 , некој чука на вратата ajde da se pozdravime - Page 13 297631
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse Вто Јун 07 2011, 01:08

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti Вто Јун 07 2011, 07:49

trepka guska backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Чет Јун 16 2011, 01:01

Ноќта е за да се прави тоа што се прави ноќе и ако не го направиш како треба денот кој следува нема да ти биде баш пријатен. kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Чет Јун 16 2011, 09:51

ajde da se pozdravime - Page 13 Images?q=tbn:ANd9GcRCu-XNFbHJzuAt9tKJ8ih0V-inaHZ6rXRhLfRj53gsMxkc0UX_ срцка?! стави малку повеќе шеќер во кафето! денес ми се пие поблаго ajde da se pozdravime - Page 13 151405
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti Пет Јун 17 2011, 07:55

ajde da se pozdravime - Page 13 Images?q=tbn:ANd9GcTVAblIGwfZZcnU2VoAEEik0glcPJ_ivh9kK9vNWrvQU4Imgfd3


keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by keti Пет Јун 17 2011, 07:56

Добро утро и имајте си убав сончев ден... lulanje
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Пет Јун 17 2011, 10:59

guska kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by alisa Нед Јун 19 2011, 02:19

alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Сре Jул 06 2011, 11:20

Трпееее ! ajde da se pozdravime - Page 13 125943 ajde da se pozdravime - Page 13 125943 ajde da se pozdravime - Page 13 125943
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Сре Jул 06 2011, 15:57

dalas2no напиша:Трпееее ! ajde da se pozdravime - Page 13 125943 ajde da se pozdravime - Page 13 125943 ajde da se pozdravime - Page 13 125943

Трпе не ме сака ajde da se pozdravime - Page 13 634807
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Сре Jул 06 2011, 16:52

Си има работа чоекот, ми рече да те поздравам guska
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Чет Jул 07 2011, 09:35

Тука сум!!! ajde da se pozdravime - Page 13 104553 ajde da se pozdravime - Page 13 125943 ajde da se pozdravime - Page 13 125943 ajde da se pozdravime - Page 13 125943 ajde da se pozdravime - Page 13 396122 ajde da se pozdravime - Page 13 396122 ajde da se pozdravime - Page 13 396122

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Чет Jул 07 2011, 12:43

ajde da se pozdravime - Page 13 269495 ajde da se pozdravime - Page 13 125943
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse Пет Jул 08 2011, 12:02

Samo malku treba...za dobro raspolozenie smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse Нед Jул 10 2011, 20:22

Се пакувам и планирам да одморам малку душа и тело...
Поздрав до сите!
backa
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Нед Jул 10 2011, 23:12

guska palce vinozito ognomet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Вто Jул 26 2011, 09:11

Za dobro i raspolozeno utro ne gledaj vesti navecer kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Сре Aвг 03 2011, 15:16

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 13 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 13 of 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот