МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ajde da se pozdravime

+7
the nurse
Кидман
Тото
fragola
trpe
Александра
zbunet
11 posters

Страна 3 of 15 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Сре Фед 17 2010, 15:28

ajde da se pozdravime - Page 3 22156104839542867919100
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман Нед Фед 28 2010, 09:36

Dobro jutro dzezeri
dobro jutro majstori
dal' ce da vas umori
ovaj bi-bap jutarnji
ovaj bi-bap jutarnji


ajde da se pozdravime - Page 3 Funny-singing
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Нед Фед 28 2010, 20:44

ajde da se pozdravime - Page 3 1
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Вто Мар 23 2010, 14:36

На здравје!

ajde da se pozdravime - Page 3 Beerme
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Сре Мар 24 2010, 12:22

Поздрав за Кети ajde da se pozdravime - Page 3 86131
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман Сре Мар 24 2010, 13:10

и од мене еден поздрав до Кети
Кети ти си прва лига ajde da se pozdravime - Page 3 86131
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Чет Апр 01 2010, 21:51

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Пет Апр 02 2010, 08:29

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Пон Апр 19 2010, 00:44

Трпееееее, легни си , како мислиш да станеш за на работа ajde da se pozdravime - Page 3 848586
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман Пон Апр 19 2010, 15:16

арно му рече ajde da se pozdravime - Page 3 693179
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Саб Апр 24 2010, 23:36

Поздрав до тоа што било и до попријатниот дел од тоа што ќе дојде ajde da se pozdravime - Page 3 601181
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Саб Апр 24 2010, 23:50

zbunet напиша:Поздрав до тоа што било и до попријатниот дел од тоа што ќе дојде ajde da se pozdravime - Page 3 601181

Лека ноќ, пријатни соништа! ajde da se pozdravime - Page 3 418618
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Кидман Пон Апр 26 2010, 00:20

добра ноќ збунет,
добра ноќ и до гостинот
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Сре Мај 05 2010, 01:17

ajde da se pozdravime - Page 3 322557 ...време е после кобасици и пиво
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Чет Мај 20 2010, 01:38

Доаѓа време кога треба пак го правам она што минатата ноќ го правев и утрово кога треба „ Стани си наутро порано, дојди си навечер подоцна, роди се човек... ajde da se pozdravime - Page 3 Lol
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Тото Чет Мај 20 2010, 02:03

Гостите заминаа, а со нив и мојата поспаност. ajde da se pozdravime - Page 3 58884
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Александра Саб Мај 22 2010, 00:13

Поздрав за сите кои се дават со руска салата, динствувано месо и ситни колачи на некоја матурска прослава, а умот им е во мекиците што ги чекаат дома ajde da se pozdravime - Page 3 104553
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Тото Саб Мај 22 2010, 12:36

Гледам јас дека нешто не е нормално. Сум станал претпладне во неработен ден. Лош знак.

Лека ноќ.
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Нед Мај 23 2010, 03:03

Лека ноќ ajde da se pozdravime - Page 3 396122

ajde da se pozdravime - Page 3 Grosse10
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse Вто Мај 25 2010, 00:24

ajde da se pozdravime - Page 3 322557 Еј,ангеливе се прекрасни се надевам дека ќе ги сонувам!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by zbunet Вто Мај 25 2010, 00:32

Ke ti go pratam ovoj da te cuva, samo ovoj bese sloboden

ajde da se pozdravime - Page 3 Rsz_ce10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by the nurse Вто Мај 25 2010, 00:43

Фала,ако не ме бендиса ќе ти го пратам кај тебе у сон;
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Вто Мај 25 2010, 10:42

Добро утро, добар ден на сите!


ajde da se pozdravime - Page 3 70823654
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by ?????? Вто Мај 25 2010, 10:47

ajde da se pozdravime - Page 3 Affraid abe Trpe, oti vakvi raboti prais uste od sabajle?

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by trpe Вто Мај 25 2010, 10:53

За да ви го разубавам денот ajde da se pozdravime - Page 3 301497
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ajde da se pozdravime - Page 3 Empty Re: ajde da se pozdravime

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 15 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот