МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

+3
Александра
zbunet
fragola
7 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse Вто Јун 22 2010, 01:21

E daaa.Poznavam nekoj koi na samo se praat jaki fraeri,a vo prisustvo na soprugata se kako bubacinja usramen
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Вто Јун 22 2010, 01:23

I ja sum takov, smrznuvam od eden pogled samo
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse Вто Јун 22 2010, 01:33

Pa na tebe mislev guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Вто Јун 22 2010, 01:35

Ja pa mislev, ne se zabelezuva bar od avion Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Affraid
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Пет Jул 09 2010, 11:56

Да бидеш папучар значи сурово да и’ ги одземеш сите женски права и да ја обезличиш.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by trpe Пет Jул 09 2010, 12:09

Ааааааа, сигурно ќе се налутат да им ги одземеш тие права Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 219937 Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 662332 Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 122295 Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Lingep10 Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Lavepl10 Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Lavage10 Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Vaisel10 Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Smiley11 Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Invisi20 Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Smiley21
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Пет Jул 09 2010, 12:39

Тоа катастрофален дисбаланс Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Affraid
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Нед Jул 18 2010, 17:39

Кога би ги изгубил сите нагони би останал засекогаш таков каков ме засака.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse Нед Jул 25 2010, 19:45

,,Длабоко во нас , бејбе,ние сме животни со изразени потреби и нагони кои што не можеме да ги победиме колку и да се правиме дека тоа е можно.Кога ти се јаде,јадеш.Кога си жеден,пиеш.Кога ти се спие спиеш.Кога си пикнат во тесно се обидуваш да преживееш.Ти се допаѓа некој,нормално е да сакаш да го имаш...Нагоните никој не ги победил,никој...Се што успеваме е да однесеме Пирова победа над нив,ништо друго.-Сашо Тасевски,,Пеперутка,,
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Пет Aвг 06 2010, 00:46

Човек без нагони треба да го гониш иначе нема да мрдне од фотеља и даљинско
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Кидман Чет Aвг 12 2010, 21:54

следи го својот внатрешен глас,
откриј кој си и биди тоа што си
без разлика на сите, без разлика на се'
тоа е прашање на живот и смрт!
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Тото Пет Aвг 13 2010, 19:48

Тешко на оние околу мене ако ги изгубам сите нагони
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Нед Сеп 05 2010, 17:06

Срцето има такт, значи има и песна
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Кидман Пон Сеп 06 2010, 08:12

zbunet напиша:Срцето има такт, значи има и песна

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 84321
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse Пон Сеп 06 2010, 10:34

Кидман напиша:
zbunet напиша:Срцето има такт, значи има и песна

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 84321
guska backa
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Саб Окт 30 2010, 20:27

Ако мажите ги превземат домаќинските должности, за што ли ќе зборат тогаш жените?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Кидман Саб Окт 30 2010, 20:36

- pa maani kje vi naogjame, de... problem li e toa
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Нед Јан 16 2011, 13:04

Жена се заљубува во оној кој и’ попушта кога не е во право.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse Нед Јан 16 2011, 21:05

E kako da ne kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Сре Фед 16 2011, 12:36

Прво ја шармира твојата машкост и тврдоглавост, а потоа ја иритира твојата бесчувствителност и себичност.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by fragola Сре Фед 16 2011, 19:43

Interesna misla ama Off topic si kolega! Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 104553
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Александра Сре Фед 16 2011, 23:48

zbunet напиша:Прво ја шармира твојата машкост и тврдоглавост, а потоа ја иритира твојата бесчувствителност и себичност.

толку од „првиот впечаток“ smesko

fragola напиша:Interesna misla ama Off topic si kolega! Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 104553

можеби збунет сака да каже дека кога на жената ќе и` спласне нагонот, тоа што ја шармирало почнува да ја иритира kez значи и` поминал рокот на траење jazik
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Сре Фед 16 2011, 23:55можеби збунет сака да каже дека кога на жената ќе и` спласне нагонот, тоа што ја шармирало почнува да ја иритира kez значи и` поминал рокот на траење jazik [/quote]


bravo
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Александра Сре Фед 16 2011, 23:59

usramen
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 2 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот