МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

+3
Александра
zbunet
fragola
7 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Пон Мар 14 2011, 15:56

За да ја љубиш жена значи дека треба да престанеш да се љубиш себе си.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Кидман Пон Мар 14 2011, 16:24

noup
- zenata kje prestane da te ljubi koga ti kje prestanes da se ljubis sebe si
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Пон Мар 14 2011, 17:16

Dobro togas. Sega ke ja povikam seta samobendisanost koja ja imam kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Кидман Пон Мар 14 2011, 17:22

e sea i ti ne preteruvaj Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 538444
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Пет Јун 17 2011, 11:42

Tvojata sudbina ke se izmeni samo ako se soocis so svoite stravovi iako ke te paraliziraat i ke ti se podsmevaat za da ne si ja povratis svojata hrabrost. Toj gad vo tebe e tvojot predavnik i najgolem neprijatel smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse Пет Јун 17 2011, 11:46

На она од што сега се плашиме,во иднина ќе се смееме smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Пет Jул 01 2011, 10:39

Пасивноста е како кога свињи мирно гнетат од помијата додека вреска таа која дошла на ред кај касапот smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Пет Jул 08 2011, 19:28

Кога ги запрашале човекојадците во Амазонија кои луѓе најтешко се варат и се најневкусни, тие одговориле дека тие кои мислат дека само тие знаат и никој друг и со нив ги хранат кучињата kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse Пет Jул 08 2011, 20:02

A nekoi pa ,jadat kucinja... kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Саб Jул 30 2011, 15:29

Moze, a ne zloupotrebuva iako e izlozen na iskusenia - toa go pravi covek. Vo sprotivno e samo covekoliko zivotno smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by the nurse Саб Jул 30 2011, 19:09

Covekoliko zivotno...da smesko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Чет Окт 13 2011, 10:38

Толку сум мрзлив што ме мрзи да мрзам некого kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by zbunet Вто Ное 06 2012, 12:11

Големи мисли и идеи се створиле во ВЦ, ама и многу се заборавиле затоа што немале време да ги запишат затоа што итно им се идело во ВЦ kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Тото Сре Ное 07 2012, 02:23

Е да, многу големи работи се удавиле во веце шолјата Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 639990
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Тото Вто Мај 14 2013, 00:47

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Ореолот и крилјата kez
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони? - Page 3 Empty Re: Што би останало од нас кога би ги изгубиле сите нагони?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот