МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Стоматологија

4 posters

Go down

Стоматологија Empty Re: Стоматологија

Пишување by zbunet Вто Окт 06 2009, 23:54

Ona mi vika da ne odam oti tek togas ke stanam mnogu ubav Стоматологија 825276
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Стоматологија Empty Re: Стоматологија

Пишување by zbunet Пет Окт 30 2009, 01:05

Ма како станаа скупи забариве...како беше она “ Ако татко ти е владика ти ќе бидеш поп“...а сега “ Ако татко ти е забар, ќе имаш здрави заби“ Стоматологија 806431
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Стоматологија Empty Re: Стоматологија

Пишување by keti Вто Aвг 23 2011, 17:34

paga smea
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Стоматологија Empty Re: Стоматологија

Пишување by keti Вто Aвг 23 2011, 17:36

ШТОМ ВЛЕГОВ И ВО ОВАА ТЕМА ВРЕМЕ Е ДА ПОЈДАМ НА КОНТРОЛА КАЈ ЗАБОЛЕКАР... Овој израз е наш народен... kez

Тамам се решив да направам контрола на забите кај заболекар, ете ти финта, одма снемува вода...Чекај, чекај, да дојде вода и се изначекав цел ден и на крај ништо од бизнисот за овој ден...„ЗДРАВЈЕ“ велат кај нас постарите, ама ајде како во вакви услови да има здравје...Ова само кај нас го има... kez


Последната промена е направена од keti на Пет Aвг 26 2011, 09:34. Мислењето е променето 1 пати
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Стоматологија Empty Re: Стоматологија

Пишување by zbunet Вто Aвг 23 2011, 18:03

Стоматологија Funny-10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Стоматологија Empty Re: Стоматологија

Пишување by zbunet Сре Aвг 24 2011, 21:41

Оние кои често стегаат заби често одат после на забар оти кршат пломби. Ете зошто треба брзо да се реагира ако има запек kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Стоматологија Empty Re: Стоматологија

Пишување by keti Пет Aвг 26 2011, 09:38

Значи има поврзаност помеѓу запекот и забите...misli Ако не нешто друго барем првите букви почнуваат со „З“ kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Стоматологија Empty Re: Стоматологија

Пишување by keti Пет Aвг 26 2011, 18:23

ЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЛАТКО....ЗЗЗЗЗЗЗОРАН....ЗОРОООО... paga smea
ОВИЕ БИЛЕ ТРИ ВО ЕДНО...ИЛИ ГРЕШАМ... misli
А ГРЕШАМ САМО ТОГАШ КОГА ЗНАМ ДЕКА НЕМАМ ПРАВО... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Стоматологија Empty Re: Стоматологија

Пишување by keti Саб Aвг 27 2011, 21:47

zbunet напиша:Стоматологија Funny-10

Кој се крие зад ликот на овој насмеан збунет стоматолог...вака ли ги плаши своите пациенти? kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Стоматологија Empty Re: Стоматологија

Пишување by Кидман Сре Сеп 07 2011, 16:05

Стоматологија %3Ca%20href=Стоматологија Demotivacija.rs_5-minuta-bola-kojima-prethodi-mesec-dana-straha_131280140256" border="0" />
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Стоматологија Empty Re: Стоматологија

Пишување by zbunet Нед Сеп 11 2011, 14:09

Тие кои заби не поправаат не ги боцкаат комарци затоа што таков здив ни тие не можат да поднесат kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Стоматологија Empty Re: Стоматологија

Пишување by trpe Чет Jул 26 2012, 12:10


trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Стоматологија Empty Re: Стоматологија

Пишување by keti Вто Jул 31 2012, 21:31

СМЕШКОВЦИ!!! ... Стоматологија 104553
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Стоматологија Empty Re: Стоматологија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот