МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koja vi e najomilena sex-poza?

+4
Александра
fragola
trpe
zbunet
8 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet Нед Мај 02 2010, 22:09

Со жена на скајп ? Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Affraid ...интересна идеја
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Кидман Сре Мај 05 2010, 00:54

.... за во овој подфорум е муабетот од преѓе Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 283557
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet Сре Мај 05 2010, 01:01

Па шо не кажуете вакви работи ? Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Affraid
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty ТЕСТ - КАКОВ СЛАДОЛЕД, ТАКОВ СЕКС

Пишување by trpe Вто Јун 08 2010, 17:23

И омилениот сладолед може да открие детали за вашите сексуални афинитети, повеќе отколку што сте мислеле.Истражувањето е спроведено во Германија. За точноста на тестот, проценете сами !
Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 44162Ванила
Љубителите на класичниот ванила вкус се личности кои цврсто стојат на земја и не се склони кон експериментирање. Многу се нежни и постојано трагаат за голема љубов. Бегаат од сексуалните авантури.

Чоколада
Секс без голема порција на страсти за љубителите на чоколадото е незамисливо. Обожаваат див секс, омилени се во друштво и се големи шармери.

Орев/Лешник
Лицата кои го преферираат овој вкус на сладолед, се оние на кои семејството им е на прво место. Чувствителни се и не се склони за авантури за една ноќ.

Страчатела
Љубителите на страчатела сакаат постојани промени и не сакаат да се врзат за еден партнер. Можат да бидат верни и одговорни, но само ако им се остави доволно слобода и ако со партнерот можат да ги проживеат сите сексуални фантазии.

Кафе/капучино
Љубителите на кафе се полни со идеи и планови, т.е. се многу уверливи, па лесно можат да го наговорат партнерот на разни експерименти во кревет.

Лимон
Личностите кои најмногу сакаат сладолед од лимон тежнеат кон егзотичности. Тешко се одлучуваат на долга врска. Сакаат еротика и огнени партнери.

Јагода
Интензивен и долг сексуален однос преферираат обожавателите на сладоледот од јагода. Наместо диви авантури, врмето радо би го поминале со партнерот кој го сакаат, а по самиот чин важно им е мазењето.

Банана

За сладолед од банана лудуваат весели и нежни луѓе кои во љубовта се многу неодлучни, така што не можат веднаш да му се препуштат на новиот партнер.

Ф'стак
Се работи за многу шармантни луѓе кои се склони кон непромислени одлуки, а во кревет најважно им е сопственото задоволство.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Кидман Вто Јун 08 2010, 17:35

уф се тестирав Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 283557
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by the nurse Сре Јун 09 2010, 01:10

Ne sum po blago.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet Сре Јун 09 2010, 09:22

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Crazykamasutra
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by keti Сре Jул 28 2010, 23:58

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by trpe Пет Jул 30 2010, 16:52

Навистина поучно и практично видео Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Lol

Сега уште малку па ќе одиме на одмор сами... Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 26635
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet Вто Aвг 24 2010, 23:29

Нема добра или лоша поза. Ако нема љубов тогаш во секоја се чувствуваш како идиот.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Тото Сре Aвг 25 2010, 01:26

kez Кога ги гледаш на слики сите се добри.
Кога ги пробаш во пракса - нема врска ne raboti
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet Сре Aвг 25 2010, 10:25

Позите повеќе личат на балет на голо Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Александра Сре Aвг 25 2010, 10:46

ова некако и би можела, ако Тој може да ме додржи jazik

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Quondam13

ама ова - нема шанси

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 035snakegirl2DM_468x310

а и да има (да вежбам 2-3 години) сигурна сум дека само ќе го престрашам affraid срцката мој
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet Сре Aвг 25 2010, 10:51

Имаат повеќе визуелна вредност за пред публика
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by ?????? Сре Aвг 25 2010, 11:53

kralica Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 965725

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet Саб Окт 09 2010, 22:07

Ми се чини дека има некое моторче и кога е се’ во ред работи тивко и прецизно Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by trpe Чет Окт 21 2010, 15:29

Onaa vo koja ima sex Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 104553
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Тото Вто Апр 05 2011, 21:46

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSjmgoMXSuDHqcYfaborgm1xPCXaKV_xbiCp2mT8FHrWtGhkzNCuw
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by trpe Нед Мај 29 2011, 16:38

Разговараат Русин, Французин и Македонец која им е омилена секс поза.
Русинот: Јас најмногу сакам да бидам горе, да и го гледам прекрасното лице, косата…
Французинот: Јас сакам да сум доле, да и ги гледам цицињата како и се тресат.
Македонецот: Јас најмногу сакам да сум отпозади, да можам да гледам фудбал.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by keti Вто Мај 31 2011, 10:09

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcThtsTtPFGnUp9r7VDDHCIxPpwhyLZ_dF0LGlnSAqAw_kGzz8tO
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet Нед Јун 05 2011, 20:50

Жената инсистира на доверба за потоа да те наседне. kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Кидман Вто Сеп 13 2011, 22:19

uf... da begam od podforumov, dur ne sum odgovorila na site prasanja Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 104553

... pa da se cudite posle Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 762431
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet Пет Ное 18 2011, 13:55

Некој се учи на туѓи за да не греши на својата kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by trpe Сре Дек 07 2011, 13:19

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by zbunet Нед Апр 01 2012, 17:54

Важно е да биде целото до белото kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Koja vi e najomilena sex-poza? - Page 2 Empty Re: Koja vi e najomilena sex-poza?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот