МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сонови ли се сонови

+2
Александра
zbunet
6 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Сонови ли се сонови Empty Сонови ли се сонови

Пишување by zbunet Нед Јан 16 2011, 17:06

Сонував како играме карти и меѓу моите имаше дама. Дојде една гастарбајтерка и ми понуди да ми ја купи картата за 300 еу. А башка беше арогантна и не сакав ни да чујам. Затоа една од соиграчите и ја продаде нејзината и ме гледаше ко да сум глуп. zbunet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by Александра Нед Јан 16 2011, 18:19

толкување: штом на арогантните на сон им даваш корпа, тогаш а на јаве ќе ќариш 300 евра kez
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by zbunet Нед Јан 16 2011, 18:22

Мхм zbunet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by Александра Пон Јан 17 2011, 19:34

мене секогаш ми се остваруваат соновите ... обратно
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by fragola Пон Јан 17 2011, 22:37

Sonuvav deka ke se prodavaat vonzemjani kako domasni milenicinja...koj saka da si gi cuva i odgleduva od mali... affraid
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by Александра Вто Јан 18 2011, 02:24

сонував дека црвенкапа била тореадор, а публика бил македонскиот парламент
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by the nurse Вто Јан 18 2011, 09:32

Сонував прекрасен летен ден, покрај вода,на зајдисонце.Имаше многу луѓе и сите беа облечени во бело и опуштено шетаа...
Одеднаш сонцето наместо да зајде,како да изрипа назад забрзано и сите почнаа да се движат наназад,што сега глетката ја направи непријатна...и се сеќавам дека само барав место да се скријам,но такво немаше...
pale
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by zbunet Вто Јан 18 2011, 10:31

Срамота! Колку ве исчитав само за секс сонувате kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by the nurse Вто Јан 18 2011, 10:34

iznenad Срамота е и да се сонува?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by Александра Вто Јан 18 2011, 13:43

zbunet напиша:Срамота! Колку ве исчитав само за секс сонувате kez

ама само кај тебе имаше секс за пари jazik
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by zbunet Вто Јан 18 2011, 15:20

smeenje me zezna
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by the nurse Саб Јан 29 2011, 18:13

Кога некој твој те сонувал неубаво...и уште ти кажува на тој ден да се чуваш!?
tazen
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by zbunet Чет Фед 10 2011, 11:29

Бев пред умирање и на тие околу мене им реков:
- Не ми доаѓајте на гробот, јас ќе ви дојдам kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by keti Чет Фед 10 2011, 13:49

Каков е овој црн хумор Збунет?
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by zbunet Чет Фед 10 2011, 13:53

Toa sum sonuval, i vo sonovi se zafrkavam kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by keti Чет Фед 10 2011, 13:58

Не е добро да се коментира таков сон...Кажи си ги убавите сонови, а лошите нека заминат некажани... guska
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by zbunet Сре Мај 04 2011, 01:36

Во ноќите паралелни димензии се ствараат и временски дупки се отвараат. kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by the nurse Вто Мај 17 2011, 17:53

the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by the nurse Чет Јун 23 2011, 09:07

Сон

Сонував дека спијам
и не можам ...никако да станам
нешто ме притискаше во градите

А во собата врнеа цветови од цреша
не можев да ги помирисам
ниту рака да пружам да ги фатам...

Се молев...
да не бидам сама
и се појави ти
собра полн грст од цветовите
И ме хранеше со нив
Не ми беше чудно,беше пријатно
Имаше вкус на шеќерна пена
со по некоја солза радосница
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by zbunet Чет Јун 23 2011, 17:58

bravo ognomet
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by the nurse Пет Јун 24 2011, 00:50

fala ...Сонови ли се сонови Saluta10
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by zbunet Вто Јун 28 2011, 10:53

Vo sonovite nie sme nekoi drugi, a sepak sme prvi smesko
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by the nurse Саб Jул 09 2011, 17:58

Сонував дека јадам суши...гледав како го спремаат и не можев да дочекам да биде готово iznenad
А на јаве ...иако ја обожавам јапонската култура,такво нешто нити можам нити смеам да јадам?!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by Александра Нед Jул 10 2011, 19:58

кој сонува зло не мисли Сонови ли се сонови 322557 Сонови ли се сонови 104553
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by the nurse Нед Jул 10 2011, 20:11

guska
Eee,od spanko stanav... nesonko
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Сонови ли се сонови Empty Re: Сонови ли се сонови

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот