МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Чак Норис призна

+2
trpe
zbunet
6 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Чак Норис призна Empty Чак Норис призна

Пишување by zbunet Сре Сеп 09 2009, 20:42

Дека Брус Ли е појак од него.

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe Саб Ное 14 2009, 19:07

Чак Норис призна Chuck-bruce
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe Сре Ное 18 2009, 12:33

Чак Норис призна 20081808chunk
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe Пон Дек 21 2009, 16:29

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by zbunet Пон Дек 21 2009, 23:27

Жена га отровала

Уметник и техничар

Режисер

Ставио се у струју

Удри Брус Ли
тепај Брус Ли
потепај ги свиии
не дај да прежививии
од ових олошии
лете на све странее
карате ударции
тепа их Брус Ли
ко да су ко комарции...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by Тото Сре Дек 23 2009, 23:59

Татко ми никогаш нема да признае дека сум појак од него а не дај боже да се излаам дека сум попаметен од моите претци т.е. од дедо ми , поготово сеа на полугодие Чак Норис призна 806431
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe Пон Јан 18 2010, 22:16

Чак норис пие вода од чешма на екс Чак Норис призна 530590
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe Сре Фед 10 2010, 19:30

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by alisa Чет Фед 11 2010, 12:29

Зашто вселената се шири? Затоа што сите бегаат од Чак Норис.
alisa
alisa


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe Сре Мар 10 2010, 21:10

Среќен роденден дедо Чаки! Чак Норис призна 211484
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by zbunet Пет Jул 02 2010, 12:51

Шо му требаше на Брус Ли да се тепа со Чаки
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by the nurse Вто Jул 06 2010, 00:49

Cak Noris se plasi da umre,znae od koga go ceka Brus Li na onoj svet. hehe
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by Тото Сре Aвг 25 2010, 01:16

Чак Норис призна дека ги измлатил сите мекичари, jazik
збунет и Тото ги остави за крај affraid
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe Сре Aвг 25 2010, 02:05

Чак Норис не може да го најде Трпе! Само Трпе може да го најде Чак Норис Чак Норис призна Sangoh10
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by zbunet Сре Aвг 25 2010, 10:44

Еден од друг научивме многу со Трпе и Чак Норис нема шанси со нас ако му тргнеме заедно Чак Норис призна 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by Александра Сре Aвг 25 2010, 10:50

браво бе момци guska сила сте 10
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by zbunet Сре Aвг 25 2010, 10:53

Е не, ќе се шегуваме Чак Норис призна 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe Пет Сеп 10 2010, 18:48

Чак Норис може од шеќерна репка може да направи сол.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe Сре Сеп 29 2010, 16:29

Чак Норис еднаш дојде два пати Чак Норис призна 151405
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by ?????? Нед Окт 03 2010, 14:48

овие со чак норис се застарена приказна

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe Нед Окт 03 2010, 15:04

А па добро тогаш ќе продолжиме со vlat4e
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Кој ги спаси рударите во Чиле?

Пишување by trpe Сре Окт 20 2010, 09:09

Чак Норис призна 20101020rudari
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by zbunet Саб Ное 06 2010, 13:17

Чак Норис призна Celebr10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Чак Норис во реклама за T-mobile

Пишување by trpe Саб Дек 18 2010, 11:09

trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by trpe Чет Јан 13 2011, 02:45

Чак Норис призна Chucknorisovgrobbb55
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Чак Норис призна Empty Re: Чак Норис призна

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот