МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

+4
trpe
Александра
fragola
zbunet
8 posters

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Vote_lcap67%Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Vote_rcap 67% 
[ 2 ]
Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Vote_lcap33%Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Vote_rcap 33% 
[ 1 ]
Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Vote_lcap0%Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Vote_lcap0%Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Vote_lcap0%Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Општо гласови : 3
 
Poll closed

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Кидман Чет Jул 01 2010, 22:36

гузата, сисата, ломна у струку Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Lol
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by trpe Пет Jул 02 2010, 15:00

Да почнам да набројувам Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 497844
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet Пет Jул 02 2010, 15:18

Ако ми купи телефон тој што сум го пикирал и со него ми дојде во кревет
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse Вто Jул 06 2010, 19:20

Некои ништо,некои било што... Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 104553
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by keti Вто Jул 06 2010, 22:35

Многу нешта...само треба да сме сојузник со фантазијата...
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Тото Сре Jул 07 2010, 02:59

Ne deka e moja rabota, no koga gi gledam tatko mi i negovite drugari vozbudeni okolu rakijata i salatata, si go postavuvam gornoto prasanje
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by keti Сре Jул 07 2010, 09:32

paga smea smeenje
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Александра Пет Jул 09 2010, 23:37

да го пречекаат две истовремено

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 0
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Тото Сре Jул 14 2010, 15:20

Чек` да размислам ...ceka
Јас, на пример, секогаш мислам дека мојот е поголем (или барем поубав lol! ) од конкуренцијата. И бидејќи се мали шансите да видам дали е така, си продолжувам среќен и весел. И возбуден perverzen
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet Чет Сеп 23 2010, 00:35

Овулација Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 601181 , макар и само ко идеја
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse Пон Окт 04 2010, 18:52

Е да,почнаа сега жениве да бараат слободен ден кога се во овулација.Младиве да праат деца,а постарите затоа што им е многу ,,тешко,, ...ууух! kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse Чет Окт 21 2010, 17:31

Некои вакви,да речеме... kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet Чет Окт 21 2010, 18:41

Ne vidov nesto da zgotvat ili isperat Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 15785
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse Чет Окт 21 2010, 18:43

Ами, тоа кога ќе се омажат... kez П.С.Готвењето и перењето ги возбудува мажите? iznenad
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet Чет Окт 21 2010, 18:45

pa so ? Ove se sve nedomakinki i gladni ke trpime, a gladna mecka oro ne igra Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse Чет Окт 21 2010, 18:49

Да,да, тоа домаќините се домаќинки си зимаат,па после зјаат по недомаќинки kezНекои што се гладни, па обратно...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet Пет Мај 13 2011, 21:07

Жените сега ги бричат пубичните влакна, но можеби подобар впечаток би створиле доколку остават еден дел, во облик на молња, на пример kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse Саб Мај 14 2011, 00:46

Ааа,некој може да настрада grom

Кај ти текна молња? pokvaren
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Александра Саб Мај 14 2011, 01:14

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 104553 може помисли на некоја небричена што има темен облак Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 762431
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet Саб Мај 14 2011, 19:35

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Images36
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by the nurse Нед Мај 15 2011, 01:29

Provedena studija pokazala je da ženska vagina proizvodi električne valove, koji uzrokuju vaginalne kontrakcije prilikom penetracije. Valovi, navodno, nastaju na početku maternice te se šire sve do ulaza vagine.

U istraživanju pod nazivom Elektrovaginogram: studija o električnoj aktivnosti vagine i njenoj ulozi u seksualnosti i seksualnim poremećajima sudjelovale su 24 žene kojima su znanstvenici mjerili električne valove i vaginalni pritisak.

Upravo su ti električni valovi ''zaslužni'' za kontrakciju vaginalnih mišića, koji povećavaju seksualno uzbuđenje kod bolje polovice.

Izvor električnih impulsa je i G točka, najosjetljivije područje koje se stimulira tijekom seksualnog čina.

Rezultati dobiveni ovim neobičnim istraživanjrm smatraju se vrlo korisnima za daljnje istraživanje seksualnih poremećaja.


Затоа дечково за молњи збори!? kez
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet Нед Мај 15 2011, 09:20

grom
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by keti Пон Мај 16 2011, 08:13

Колку е побујна фантазијата кај мажот, толку е поголема и неговата возбуда...но ... ги користи само реалните средства за да го достигне својот максимум, зошто се уште духовно не се изградил за телепатско поврзување...
п.с. Збунет ова не се однесува на тебе... kez backa
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by zbunet Пон Мај 16 2011, 10:27

kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by keti Чет Јун 16 2011, 18:30

Овде ни фали уште една тема ...„Што најмногу ги возбудува жените во кревет?“... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Што најмногу ги возбудува мажите во кревет? - Page 3 Empty Re: Што најмногу ги возбудува мажите во кревет?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот