МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кафичите низ Македонија

+3
Тото
Александра
zbunet
7 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Кафичите низ Македонија Empty Кафичите низ Македонија

Пишување by ?????? Сре Окт 07 2009, 21:22

Добро бе мајка му стара , зошто во скоро секој кафич низ државата пуштаат само српска музика ?


зарем немаме ние нешто наше ? што толку лудува младината по српско ?
Guitar Hero Hero

Powered by: MySpace Games

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by ?????? Чет Окт 08 2009, 00:08

aaaaaa molim te nemoj taka...
vo pp ima eden kafic da gi molis srpsko nema da ti pustat...
ama izgleda toa e taka zosto tamu site cickovci se so dolgi kosi, non stop haj, si slusaat metal i takvi mi ti stvari...
pa poarno srpsko nego takvo Кафичите низ Македонија 11297

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by ?????? Чет Окт 08 2009, 00:31

леле , ја ич не можам да слушам српско

не дека не сакам, ама не можам :S


P.S. бреее нема некое смајли со скисната фаца

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by ?????? Чет Окт 08 2009, 00:36

zboruvame za zabavno srpsko ili turbo folk?!?! ima razlika mnooogu....

ne gi stavaj colic, vlado georgiev, i drugite so romanticni pesnicki vo kos so seka, stoja i grand zvezdi...imam Кафичите низ Македонија 531186 od niv!

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by zbunet Саб Окт 10 2009, 15:36

Ја сакам само нејзиниот глас да ми цвркуче на увце
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by Александра Саб Окт 10 2009, 21:16

zbunet напиша:Ја сакам само нејзиниот глас да ми цвркуче на увце

Ех, мори Цецо! :ептен хаха: :перверзна:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by zbunet Нед Окт 11 2009, 02:25

Кога молчи ми се лоши како да сум препил т.е претерал...
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty У кои кафики ги ебите парите ?

Пишување by zbunet Вто Окт 13 2009, 19:22

... ресторани, кафани, пивници...
Bartender

Powered by: MySpace Games
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by Александра Саб Окт 17 2009, 14:33

e, oti taka? gi ebime? kako da e toa loso :P

vo sekoj slucaj - dobivame dobar sex :трепкање:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by Тото Саб Окт 17 2009, 15:29

има един нов ву центарут ама е ного кремски. јас сум пролетерско дете. не сум за там :ајде бе:
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by ?????? Сре Окт 28 2009, 01:00

значи мојов ноќен живот изгледа вака
децава спијат, јас штракам на тастатура, и ми текна дека ми се грицка нешто,
и отидов во кујна, и немаше ништо, и таман си реков, судбината сака да бидам слаба...... си најдов кикирики во лушпа
и така да, сега не само што штракам, туку и крцкам
Балзак, сакаш кикирики? Кафичите низ Македонија 375123

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by Александра Сре Окт 28 2009, 01:07

кррц - крц - џвак - џвак, аха,
а јас ќе ти дадам печени лупени бадеми што си ги чистев за колачите за Митровден (па не мора со бадеми, ќе ги правам со ореви :лиз: )
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by ?????? Сре Окт 28 2009, 01:12

леле, а јас за митровден имам слава
ете, ќе му кажам на маж ми, гледаш јас зошто седам до ниедно време на компјутер - рецепти ќе си разменуваме со домаќинкиве

(оооооффф.... усниве ко на Северина ми станаа од тоа солта)

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by ?????? Сре Окт 28 2009, 01:21

леле си заминааааа..... сосе бадемиииии......

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by zbunet Пет Окт 30 2009, 00:45

Obicno go imitiram "nepristoen predlog". I vetuvam milion dolari za edna nok i stalno se laze na istata finta Кафичите низ Македонија 806431
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by Тото Саб Окт 31 2009, 00:24

Кафичите низ МК се исти курац различна димензија. Зависи со какво друштво си
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by zbunet Саб Ное 07 2009, 13:56

Obicaj mi e za gaz da ja fakam, a u guzvite ne e pametno taka da napravam i me cesa rakata
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by trpe Нед Ное 15 2009, 19:18

Каде има настап фраеров ?

Кафичите низ Македонија Kupimimajkofen
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by zbunet Нед Дек 06 2009, 22:24

Imam vpecatok deka nema polegalen grabez sto go pravat gazdite na kafikite so nivnite ceni
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by kazablanka Пон Јан 04 2010, 15:35

povekje faktori se vo igra...
kazablanka
kazablanka


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by zbunet Сре Фед 03 2010, 13:43

Za da imame i nie dobra muzika sto bi se pustala vo kafikite treba prvo da se strelaat organizatorite na makedonskata muzicka scena koi drzat monopol so glupi stilovi na muzika i ne dozvoluvaat da se protne i nesto posvezo
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by Кидман Саб Фед 20 2010, 09:39

Да ви кажам право, бев во Бугарија
и ручавме во еден убав ресторан,
и многу беше убава храната и атмосферата
и после ручекот....
си пушевме цигари на маса и никој не не' караше
еххх.... каде се старите добри времиња
Кафичите низ Македонија Hamacpalmier
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by zbunet Пон Мар 22 2010, 02:24

Нема потажна глетка кога младо станало рано, рано и тргнало на работа.
Бљак ! Младо треба да има забава и секс преку цела ноќ и преку ден да
спие до 14.00, е тоа е младо !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by Кидман Вто Јун 08 2010, 10:16

бев на прослава од матура и специјано изненадување на вечерта беше.....
македонскиот Мик Џегер.... - Гоуце... Арнаудов.... (сосе цела уста онолкава)
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by zbunet Пет Jул 02 2010, 13:25

Kako i da e, nervira sto casa ti ja naplaka kolku za 2 l vo prodavnica. Sto mi nudi ? Stolce i muzika , pfff
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кафичите низ Македонија Empty Re: Кафичите низ Македонија

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот