МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Врска или секс ?

+5
trpe
fragola
Тото
zbunet
Александра
9 posters

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Врска или секс ? Empty Врска или секс ?

Пишување by ?????? Пон Окт 12 2009, 22:44

Има некои машки кои завлечуваат демек сакаат врска и после ке им текне дека им било само до секс Врска или секс ? 638372 е ајде де, ој па најди им го крајот Врска или секс ? 638372моментално како шо е ситуацијата, да си признаам искрено, само за секс сум, не ми е дојдено до врска Врска или секс ? 764768

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by Александра Вто Окт 13 2009, 12:05

По традиција женските тегнат накај врска, машките накај секс и задача на женското е да го `титра` за да го намами во врска. Но времињата се менуваат и се` повеќе женски претпочитаат врска без (об)врска што за машките не е секогаш пријатна околност оти им ја одзема контролата над ситуацијата.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Вто Окт 13 2009, 14:35

Mnogu e neprijatno koga zenski s'skaat po masko i takvo odnesuvanje treba so zakon da se zabrani !
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by Тото Саб Окт 17 2009, 15:49

spiderman напиша:Mnogu e neprijatno koga zenski s'skaat po masko i takvo odnesuvanje treba so zakon da se zabrani !

а ош полошо е коа м`шки ш`шкат пу м`шко, ама глеам тоа и Обама ки гу пудрже. Вија уд вемерото не са толко авангардни :добро или лошо
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by ?????? Пет Окт 23 2009, 00:54

toa bilo porano Врска или секс ? 806431 sega i zenskite se mangupi...ima mnoooooogu takvi sto sakaat seks a ne vrska!pa sve swe evropski i amerikanski orientirani, demek toa e demokratski...kako pravat mazite taka i zenite! samo sto maskoto sekogas ke ostane mangupce, tipce, fraer i golem ebac...a ovaa ke si bide samo edna od mnogute "moderni" kurvi!

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Нед Окт 25 2009, 00:11

Па најлесно да му предизвика нелагодност е ако му рече : - Ајде бе, шо чекаш, ќе филозофираме сега ?!
Жена треба да на нос да му ја извади додека му даде и да се понаша ко да кој знае што му дала и така му набие вина и наметне одговорност.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by fragola Саб Окт 31 2009, 12:23

Врска или секс ? 806431 seksualni vrski Врска или секс ? 487785
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Сре Фед 03 2010, 13:29

E pa nema da im se fati kalapot i zatoa posle ispaga deka im bilo samo do seks. Vo skora idnina, ako veke ne e dojdena, prvo ke se zapoznavaat preku seks, a posle ke praat muabet.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by trpe Вто Фед 16 2010, 00:22

Strangers in the night, aids in the morning!
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by Александра Нед Фед 21 2010, 02:03

и двете опции имаат свои предности. зависи од сезоната.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Пет Апр 30 2010, 20:56

Често се случува да инсистрира на врска со оној кој му е само до секс, а немал срце да и ја каже вистината за не ја повреди.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by fragola Пет Апр 30 2010, 21:20

I dvete odednas. Врска или секс ? 289400
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Пет Мај 07 2010, 17:31

Натура е нешто што ти се натура.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by Emily Вто Јун 15 2010, 17:57

nema vrska bez seks! i toa e naucno dokazano!!
Emily
Emily


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Вто Јун 15 2010, 19:36

“Drugi put, iskreno sam se zaljubio u mladu devojku, ali sam počeo da sumnjam da me vara. Promenio sam auto i stajao posmatrajući sa ugla njene kuće. Došao je drugi muškarac. Kada sam joj zatražio objašnjenje, rekla mi je: ‘Sa tobom imam ljubav a sa njim je samo seks!’
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Саб Jул 03 2010, 21:02

Секој кој го сакаш, а не ти е роднина, значи дека ќе имаш секс со него Врска или секс ? 301497
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by keti Саб Jул 03 2010, 21:42

zbunet напиша:“Drugi put, iskreno sam se zaljubio u mladu devojku, ali sam počeo da sumnjam da me vara. Promenio sam auto i stajao posmatrajući sa ugla njene kuće. Došao je drugi muškarac. Kada sam joj zatražio objašnjenje, rekla mi je: ‘Sa tobom imam ljubav a sa njim je samo seks!’


Кој знае како му било во тој момент кога го слушнал објаснувањето...Претпоставувам, прво се iznenad па се zbunet па станал lut потоа си нашол друга zenska со која имал sex и така се утешил и заборавил на се... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by keti Саб Jул 03 2010, 21:43

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Саб Jул 03 2010, 21:43

Врска или секс ? 301497 Врска или секс ? 79941
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by keti Саб Jул 03 2010, 21:47

Па нели е така?... kez
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Саб Jул 03 2010, 21:50

Врска или секс ? 125943 umnata taa Врска или секс ? 125943
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by Александра Нед Jул 11 2010, 15:02

некои се вработуваат преку врски
а некои преку секс kuti
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by Тото Пон Jул 12 2010, 18:55

Јас немам врски pale
значи само тоа другото ми останува obesen
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by trpe Пон Jул 12 2010, 19:43

Ќе мораш напорно да работиш Врска или секс ? 289400
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by Александра Пон Jул 12 2010, 22:07

дури да не дипломирам, ни едното ни другото zafaten
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот