МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Врска или секс ?

+5
trpe
fragola
Тото
zbunet
Александра
9 posters

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by Тото Нед Aвг 22 2010, 11:11

Врска или секс ? - Page 2 943165347d1239612730-game-you-laugh-you-lose-hilarious_1222830892179
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Нед Aвг 22 2010, 11:50

Врска или секс ? - Page 2 Lol Врска или секс ? - Page 2 966742
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by Тото Пон Aвг 23 2010, 14:52

Врска или секс ? - Page 2 Take-a-bow
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by Александра Вто Aвг 24 2010, 12:50

Тото напиша:Врска или секс ? - Page 2 943165347d1239612730-game-you-laugh-you-lose-hilarious_1222830892179

се` шо лета, се` се јаде paga smea
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Вто Aвг 24 2010, 13:11

Da ne pocne i nesto drugo na se sto odi... Врска или секс ? - Page 2 104553
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by Александра Вто Aвг 24 2010, 13:49

младост - лудост lol!
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Вто Aвг 24 2010, 14:29

Младоста асоцира на силен секс и млитава врска, староста обратно ? Врска или секс ? - Page 2 Affraid
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by Александра Вто Aвг 24 2010, 14:46

се` во свое време flower

а што со оние на средина? afro
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Пет Aвг 27 2010, 16:33

zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Чет Сеп 02 2010, 23:34

Ако мажот има уште веднаш солидни сексуални односи со жената, тогаш таа ќе помисли дека нему му е само до секс, а не дека му се допаѓа и дека е привлечна и на тој начин и’ се подсмева. Ако има проблеми, тогаш таа пак ќе помисли дека не му се допаѓа и дека не е привлечна и ќе го теши надевајќи се на уште една шанса, а тој ќе мисли дека таа му се подсмева.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by the nurse Чет Сеп 02 2010, 23:44

paga smea Ајдеее,на крај само подсмевањето ќе се запомни од сето,,онадење,,(за првото грешиш,ако е солиден сигурно му се допаѓа,барем малку.А за второто си во право,таа ќе помисли дека не му се допаѓа и ...)
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Чет Сеп 02 2010, 23:53

прво се пупи, па Врска или секс ? - Page 2 Icon_flower цветот полека се отвара
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by Александра Пет Сеп 03 2010, 00:13

Ако жената има уште веднаш солидни сексуални односи со мажот, тогаш тој ќе помисли дека таа е секогаш и за секој спремна. Дека и` се допаѓа и дека е привлечен - тоа се подразбира по дефолт. Ако има проблеми, тогаш тој ќе помисли дека е фригидна или дека ја разочарал со неговата машкост и ќе ја замрази моментално.
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Пет Сеп 03 2010, 00:17

Нема шанси да ја замрази затоа што ќе се плаши да не го збори по комшии и ќе мора да остане да се докаже, а и таа мора да стекне впечаток дека е привлечна и таа ќе остане. Значи остануваат само оние кои имаат проблем
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by the nurse Пет Сеп 03 2010, 00:21

dalas2no напиша:Ако жената има уште веднаш солидни сексуални односи со мажот, тогаш тој ќе помисли дека таа е секогаш и за секој спремна. Дека и` се допаѓа и дека е привлечен - тоа се подразбира по дефолт. Ако има проблеми, тогаш тој ќе помисли дека е фригидна или дека ја разочарал со неговата машкост и ќе ја замрази моментално.
Сосема се согласувам! guska
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by Александра Пет Сеп 03 2010, 00:23

hot nurse напиша: paga smea Ајдеее,на крај само подсмевањето ќе се запомни од сето,,онадење,,(за првото грешиш,ако е солиден сигурно му се допаѓа,барем малку.А за второто си во право,таа ќе помисли дека не му се допаѓа и ...)

и јас со тебе guska
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by trpe Пет Сеп 03 2010, 00:24

zbunet напиша:Нема шанси да ја замрази затоа што ќе се плаши да не го збори по комшии и ќе мора да остане да се докаже, а и таа мора да стекне впечаток дека е привлечна и таа ќе остане. Значи остануваат само оние кои имаат проблем


И така со години и години ќе се докажуваат, чекај јас да ти докажам, секој ден, па два пати дневно, чекај ја да ти докажам . . . Врска или секс ? - Page 2 829437 Врска или секс ? - Page 2 358284
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Пет Сеп 03 2010, 00:28

Ако
при првиот разголен однос имаат проблем, тој од срам ќе мора да остане
со неа за да се докаже, а и таа ќе остане за да го стекне потребниот
впечаток дека е привлечна. Значи остануваат заедно оние кои имаат
проблем.Оп афоризам Врска или секс ? - Page 2 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by the nurse Пет Сеп 03 2010, 00:30

trpe напиша:
zbunet напиша:Нема шанси да ја замрази затоа што ќе се плаши да не го збори по комшии и ќе мора да остане да се докаже, а и таа мора да стекне впечаток дека е привлечна и таа ќе остане. Значи остануваат само оние кои имаат проблем


И така со години и години ќе се докажуваат, чекај јас да ти докажам, секој ден, па два пати дневно, чекај ја да ти докажам . . . Врска или секс ? - Page 2 829437 Врска или секс ? - Page 2 358284
Дојде Трпе и одма даде гол! paga smeaКвалитетен играч!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Пет Сеп 03 2010, 00:33

Кој за што дошол, ја сум облечен Врска или секс ? - Page 2 151405
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by the nurse Пет Сеп 03 2010, 00:50

Па раскомоти се,таква е темава... trepka
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Пет Сеп 03 2010, 01:16

Врска или секс ? - Page 2 Images10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by the nurse Пет Сеп 03 2010, 10:09

kez Ах,може вака да праиме муабет...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by zbunet Пет Сеп 03 2010, 11:31

Врска или секс ? - Page 2 Image10

Врска или секс ? - Page 2 Index10
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by the nurse Пет Сеп 03 2010, 14:39

kezО,ова е голиот каубој!Читав дека се тужи сега со некоја гола каубојка што му ја копирала идејата...И нормално,жена почнала да заработува повеќе од него flower
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Врска или секс ? - Page 2 Empty Re: Врска или секс ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот