МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кај го фаќаш твојот партнер ?

+5
Emily
Александра
trpe
the nurse
zbunet
9 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet Нед Мај 23 2010, 18:59

Коа ќе пројде крај тебе ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by the nurse Нед Мај 23 2010, 19:07

Не фаќам,ме фаќаат!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet Нед Мај 23 2010, 19:10

- Ау ! Абе ненормален еден, пушти ми го гзот !
- Ќути, тоа е природно.
- Од кај знаеш ?
- Ми кажаа едни луѓе.
- Кои луѓе ?
- Не ги знаеш, ти не се знаеш со такви, хехе
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by the nurse Нед Мај 23 2010, 19:13

Баш така,само веќе незгодно е пред децата,пораснаа!
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet Нед Мај 23 2010, 19:26

Деца ко деца им текнува на нас кога се само гладни и неќат да им досаѓаме дур играат некоја игра. А за тоа време ние Кај го фаќаш твојот партнер ? 289400 Кај го фаќаш твојот партнер ? 344908
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by trpe Вто Мај 25 2010, 11:53

Кај стигнам, само да наполнам раце Кај го фаќаш твојот партнер ? 125943
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet Вто Мај 25 2010, 14:04

Ја не знам како тоа све има работа околу мене и се трти демек вредна била, ама ја тоа не го сваќам така и пружам рака.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by the nurse Сре Мај 26 2010, 19:09

Некој и со поглед фаќа.Некој со зборови,ти збори нешто друго,ама се осеќа ...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet Сре Мај 26 2010, 20:02

Ја фаќам у расположење кога ми треба нешто
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by trpe Чет Мај 27 2010, 23:06

Некаде во тесно Кај го фаќаш твојот партнер ? Smiley37
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Александра Сре Јун 02 2010, 20:14

na delo Кај го фаќаш твојот партнер ? 586979
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 21:44

Navodno mi se valkani racete i ja teram da mi gi izvadi klucevite od dzepot koj mi e skinat
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by the nurse Сре Јун 02 2010, 21:51

Кај го фаќаш твојот партнер ? 301497 E ova e edna od najvaznite raboti sto mi se dopaga kaj mazite.Kolku i da imate godini nikogas ne ja gubite taa mladalacka euforija i humor vo vrska so sexot.
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet Сре Јун 02 2010, 22:09

Кај го фаќаш твојот партнер ? 370644
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Emily Чет Јун 03 2010, 02:47

najcesto go fakam vo laga,se vazi toa? Кај го фаќаш твојот партнер ? 301497
Emily
Emily


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet Чет Јун 03 2010, 17:17

Па сеа, ако не знае да се сокрие Кај го фаќаш твојот партнер ? 685384
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by fragola Чет Јун 03 2010, 18:10

Vo tesno. Кај го фаќаш твојот партнер ? 48158
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Александра Чет Јун 03 2010, 18:19

jas sakam da go fatam na emocii, a toj saka da go fatam za drugo Кај го фаќаш твојот партнер ? 466539
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Кидман Саб Јун 05 2010, 12:41

тој ме фаќа, јас бегам Кај го фаќаш твојот партнер ? 601181
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Тото Пон Јун 14 2010, 14:07

се плашам дека нејзината врска со пијаното не е само деловна
Кај го фаќаш твојот партнер ? 200336298-001
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet Нед Aвг 01 2010, 13:08

Имитирам виолина на неа се’ додека не’ почне да и‘ се причинува звук.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by fragola Пон Aвг 02 2010, 00:56

Za kosa najcesto Кај го фаќаш твојот партнер ? 104553
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by the nurse Вто Aвг 03 2010, 11:15

...Имаше некој виц,вака некако:-Кога бев млад жена ми само ќе ме пипнеше за коса и одма реагирав таму доле.Сега кога ќе ме пипне доле,коса ми се крева на глава affraid
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by zbunet Вто Aвг 03 2010, 11:20

Кај го фаќаш твојот партнер ? 301497
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by fragola Вто Aвг 03 2010, 21:28

Кај го фаќаш твојот партнер ? 301497 Кај го фаќаш твојот партнер ? Lol
fragola
fragola


Вратете се на почетокот Go down

Кај го фаќаш твојот партнер ? Empty Re: Кај го фаќаш твојот партнер ?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот