МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ФЕТИШ

+2
trpe
Кидман
6 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

ФЕТИШ Empty ФЕТИШ

Пишување by Кидман Вто Јун 22 2010, 19:50

ФЕТИШ - предмет или личност што некои примитивни племиња го обожаваат како носител на чудотворна сила

уф... а ние? непримитивниве? си ги имаме???

си ги имаме, си ги имаме...
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by trpe Вто Јун 22 2010, 22:32

Жените секогаш имаат чудотворна сила ФЕТИШ 655995

Треба да се размисли на оваа тема... Секогаш постои нешто или некој.
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet Чет Jул 01 2010, 12:58

Германците ја обожаваа свастиката, а ние ја обожаване сваќата и затоа победивме.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse Вто Jул 06 2010, 19:26

Обожавам мажи со убав , длабок глас.А маж ми обожава кај жените ФЕТИШ 104553 долги убави нозе ,во убави чорапи...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet Вто Jул 06 2010, 19:30

Ja obozavam koga zensko nosi belo ФЕТИШ 601181 , makar i samo beli corapi, jbg, perverzen tip
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse Вто Jул 06 2010, 19:32

Не мислиш ваљда и на невестите? ФЕТИШ 497844
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet Вто Jул 06 2010, 19:34

Ne, bas naprotiv nevesti ne me vozbuduvaat. Samo civilno belo sakam
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse Вто Jул 06 2010, 19:37

Добро,се разбравме.Бели панталони,бел минич,бело проѕирно фустанче,бело тесно маиче... ФЕТИШ 539282
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet Вто Jул 06 2010, 19:38

Mhm ФЕТИШ 891450 ФЕТИШ 601181 ФЕТИШ 358284
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by Кидман Вто Jул 06 2010, 19:43

бела медицинска униформа ФЕТИШ 601181
Кидман
Кидман


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet Вто Jул 06 2010, 19:45

Па баш и не, позанимливи ми беа кога си заминуваа, кратко ама слатко, тогаш си ги покажуваа своите вистински бои, е тоа е трансформација
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse Сре Jул 14 2010, 19:51

Во книгата ,,Венчавка со Буда,,од Венг Феј(исто е од нејзе,,Шангај бејби,,)главната хероина е нешто, како да речеме јапонска Кери Бредшо.На секој важен дејт носи(може да си дозволи)црно или црвено,јапонско фустанче од чиста свила,во мини верзија и бара од партнерот да го искине фустанчето(тоа ја пали).Интересно,ама греота фустанчињата...
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet Сре Jул 14 2010, 20:10

Koj znae kolkavi primanja ima
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse Сре Jул 14 2010, 22:10

paga smea Na pari mislis,neli?
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet Пон Јан 03 2011, 15:04

Висока чизма кај жените толку убаво изгледа да ти е жал и нив да и’ ги соблечеш.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse Пон Јан 03 2011, 16:16

Како не,повеќето ги носат да ги скријат кривите ноџиња.Ретките да се стоплат.
Насмешни ми се по свадби и разни свечености во чизми... ФЕТИШ 151405
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by Тото Пон Јан 03 2011, 16:23

Ее па сеа, па ти па tazen, не мора да го расипуваш впечатокот kez
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse Пон Јан 03 2011, 16:28

Добро,на младите се им стои...мислев на овие постарите како мене на пример ФЕТИШ 539282
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet Вто Јан 04 2011, 14:23

Велат дека гумени високи чизми биле сега во мода кај жените. Бљак ! Ми асоцира на кондом. Абе кожа си е кожа.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse Вто Јан 04 2011, 21:02

Не си јасен,кожа подаруваш или само сакаш да гледаш? kez
ФЕТИШ Seksi-trendi-cizmi-za-esen-10ФЕТИШ Thigh-high-leather-boots1


Последната промена е направена од hot nurse на Вто Јан 18 2011, 21:08. Мислењето е променето 1 пати
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet Нед Јан 16 2011, 12:55

Комбинација од животинска и женска кожа асоцира на повик кон алфа мажјак. Со платно се попропустливи. Може и бета.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse Нед Јан 16 2011, 21:31

Poznavam eden sto stalno veli deka koga bi mozel bi im zabranil na zenite da nosat pantaloni iznenad
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet Сре Фед 16 2011, 12:39

Жена во високи чизми и фармерки личи на рибар, со кратка сукња и чизми личи на рипка.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by the nurse Сре Фед 16 2011, 16:11

ФЕТИШ Images?q=tbn:ANd9GcTOsc9YJakxAgysU7Qsp5xhi1191rdOTOlIpobIPZKDiuZ9zpBB
the nurse
the nurse


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by zbunet Чет Фед 17 2011, 00:09

E to kez
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

ФЕТИШ Empty Re: ФЕТИШ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот