МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

+6
Кидман
fragola
Тото
trpe
Александра
zbunet
10 posters

Страна 1 of 29 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Poveleta pa kazete sto sakate

Пишување by ?????? Пет Сеп 04 2009, 16:56

Na ovaa tema mozete da kazete sto si sakate
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Нед Сеп 06 2009, 15:32

Ми се прави она што го правев ноќеска
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Пон Сеп 07 2009, 18:20

sekogas posledna doznavam
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Вто Сеп 08 2009, 21:39

Дали да го правам она што не го правев минатата ноќ ?
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Чет Сеп 10 2009, 16:21

Да повелам и да кажам што сакам?
Било што?
Немој после пишман да биде, демек има-нема ова-она Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme 782645

Сакам една вотка пресечена со сок од ананас. Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Drunken_smilie
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Пет Сеп 11 2009, 18:33

сакам да бидам ладнокрвна
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Пон Сеп 14 2009, 01:52

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Sleep
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? Вто Сеп 15 2009, 16:12

Statistics

Нашите членови се испратиле точно 666 мислења


sakam da kazam, brrrr...... Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Affraid

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Сре Сеп 16 2009, 19:21

Кај ги крие црногорец парите ?

Под лопата.
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Пон Сеп 21 2009, 10:11

vtoro lice ednina
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Пон Сеп 21 2009, 11:54

Copi - Paste and you will be young forever :хаха:
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? Пон Сеп 21 2009, 12:06

ја сакам мојата трансформација во второ лице еднина

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Пон Сеп 21 2009, 12:08

dalas2no напиша:vtoro lice ednina

Кери Бредшо напиша:ја сакам мојата трансформација во второ лице еднина

:смешка:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Пон Сеп 21 2009, 12:18

сепак, сакам вотка со ... ананас ... без цевче
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Вто Сеп 29 2009, 22:32

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme 368859 ...se razbravme vazno
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Вто Сеп 29 2009, 22:34

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme 141195 ...O' ljubov moja
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Вто Сеп 29 2009, 23:38

nisto, samo ke si posedam na masata vo agolot, ako moze
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Вто Сеп 29 2009, 23:51

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme 399423 ...eve nie ke ti pevame
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? Сре Сеп 30 2009, 13:20

morase i ova li da me snajde Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme 51357

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? Чет Окт 01 2009, 00:10

a moze da vikamOd site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme 40

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Чет Окт 01 2009, 00:50

sakam da kazam, toa e samo glupava pesnicka
i site slicnosti so vistinski licnosti se cista slucajnost

:хауг:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? Чет Окт 01 2009, 01:12

sakam da kazam........izgorev od temperatura :(

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by ?????? Чет Окт 01 2009, 02:29

Што ќе си посееш, тоа ќе си ожнееш Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme 215689

??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Александра Чет Окт 01 2009, 11:26

sakam da si sedam `na kompjuter`, no moram da moram da skoknam vo kalakurnicata na `realnosta` :калимеро:
Александра
Александра


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 29 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот