МЕКИЦИ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

+6
Кидман
fragola
Тото
trpe
Александра
zbunet
10 posters

Страна 29 of 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото Саб Јан 12 2013, 22:58

paga smea
мислам дека ме ножам да мислам од што ми е смешно lol!
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Нед Јан 13 2013, 18:48

Како да стигнам вечер на дочекот на старата нова година, а имам толку многу оврски кои морам да ги завршам на време! ...
Ете тоа мислам сега и во овој момент! ... trepka
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Пет Јан 25 2013, 22:06

Јас не верувам во бабини врачови и магии, а ако некој верува тоа е негов проблем!
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Пет Јан 25 2013, 22:07

Ако некој настан не е објавен на интернет или на било кој друг медиум, не значи дека не се случил или дека не постои!
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Пет Јан 25 2013, 22:07

„Кој сака пријател во денешно време, сите сакаат жртва за да заработат пари!“
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Пет Јан 25 2013, 22:08

Најефтина е љубовта и затоа никој не ја сака! ... Но, за сметка на тоа, парите се најскапи и затоа сите ги сакаат!
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Пет Апр 19 2013, 23:34

Се надевам дека некогаш се' ќе си дојде на свое место и се' ќе си биде во ред! И толку!
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by trpe Вто Апр 23 2013, 15:51

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 20110510
trpe
trpe


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Вто Апр 30 2013, 10:04

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by zbunet Сре Мај 01 2013, 10:10

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 935398_427056757390842_801958383_n
zbunet
zbunet


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото Вто Jул 09 2013, 22:34

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 2Q==
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Саб Јан 25 2014, 22:16

keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Тото Чет Апр 03 2014, 10:17

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 50-72

Многу ми се допаѓа новиот имиџ на Кети  se klanja
Тото
Тото


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by keti Пет Апр 04 2014, 00:20

kez  ... Fala
keti
keti


Вратете се на почетокот Go down

Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme - Page 29 Empty Re: Od site misli sto vi se vrtat,izberete edna i kazete da znaeme

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 29 of 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот